پنج‌شنبه 29 اردیبهشت 1401
IBIA EXPO

نمایشگاه صنعت و فناوری تشک استانبول

نمایشگاه صنعت و فناوری تشک استانبول

حضور شرکت های صنعت و فناوری تامین تخت در نمایشگاه IBIA 2022 استانبول

نمایشگاه صنعت و فناوری تشک ترکیه (IBIA Expo 2022)، با مشارکت بیش از 300 شرکت و تولید کننده پیشرو، درهای خود را به روی متخصصان صنعت با هزاران بازدید کننده از کشورهای خریدار هدف در تاریخ 09-06 اکتبر 2022 در مرکز نمایشگاه استانبول(Ifm) باز خواهد کرد.

پارچه روتختی، دسته، مکانیزم متحرک، پارچه نبافته، الیاف، فنر بسته چسب تشک، اسفنج، محصولات بسته بندی، زیپ تشک، روکش تشک، منسوجات خانگی، لحاف، خطوط تولید تشک بالش، دستگاه های بسته بندی تشک، دستگاه های اسفنجی، دستگاه های لحاف، با گرد هم آوردن هزاران محصول و فناوری نوآورانه، به ویژه ماشین‌های حروفچینی فنری، خط چسب خودکار، تفنگ‌های ذوب داغ، کپسول‌های تشک، برچسب‌های تشک، IBIA EXPO با هزاران بازدیدکننده از شبکه گسترده بازدیدکنندگان سازماندهی می‌شود.

علاوه بر میزبانی نزدیک به 20000 خریدار داخلی و خارجی از 14 کشور، İBİA Expo با ایجاد یک شبکه تجاری با جلسات B2B، یک پلت فرم جلسات منحصر به فرد را به خریداران خصوصی و برندهای تولید کننده پیشرو ارائه می دهد.

IBIA EXPO، تنها نمایشگاه قطعات و فناوری‌های بلبرینگ ترکیه، یک نمایشگاه بین‌المللی است که متخصصان زیر صنعت بلبرینگ، ماشین‌آلات و تجهیزات را گرد هم می‌آورد و همچنین یک پلتفرم صادراتی عالی که در آن جدیدترین فناوری‌ها و محصولات نوآورانه به نمایش گذاشته می‌شود.

تاریخ برگزاری 14 الی 17 مهرماه 1401- (09-06 اکتبر 2022)
محل برگزاری مرکز نمایشگاه Ifm استانبول
شرح صنعت تشک و فناوری ساخت تشک
آدرس Yeşilköy Istanbul, Fuar Merkezi, 34149 Bakırköy/İstanbul
تلفن ۷۴ ۷۴ ۴۶۵ ۲۱۲ ۹۰+
وب سایت ibiaexpo.com

تقویم نمایشگاه های 2022 استانبول ترکیه

توجه : با توجه به امکان جابجایی تاریخ برگزاری نمایشگاه ، خواهشمندیم قبل از هر اقدامی با سایت رسمی نمایشگاههای ترکیه یا آزانس های مسافرتی معتبر تماس حاصل فرمایید.

درباره‌ی سارا علیزاده

همچنین ببینید

Teknoloji ve Bilişim Fuarı 2022

نمایشگاه فناوری اطلاعات و فناوری IMEX استانبول

نمایشگاه فناوری اطلاعات و فناوری IMEX استانبول دومین نمایشگاه فناوری و اطلاعات استانبول (IMEX 2022: …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.