آموزش زبان ترکی استانبولی از پایه

ما به واسطه درخواست بسیاری از بازدیدکنندگان وب‌سایت و پیج اینستاگرام استانبول‌سرا با یکی از اساتید آموزش زبان ترکی استانبولی توافق کردیم تا پکیج های آموزشی خودشون را با تخفیفی ویژه برای شما عزیزان ارائه کنند.

استاد زبان ترکی استانبولی کیست؟

shadi alinaghipour

من شادی علینقی پور، دانش آموخته زبان و ادبیات ترکی استانبولی از دانشگاه علامه طباطبایی تهران هستم. از سال ۱۳۹۱ مشغول به آموزش و تدریس در زمینه زبان ترکی استانبولی و انگلیسی شدم.
در حال حاضر افتخار تدریس بیش از 330 زبان‌آموز حضوری و بیش از 800 زبان‌آموز غیر حضوری را دارا هستم.

شرایط خاص برای استانبول سرا

در ضمن چون هدف ما رضایت شماست (البته مثل شعارهایی که همه میدن نیست) ازشون خواستیم، شرایطی برای علاقه‌مندان این زبان در نظر بگیرند تا شما بزرگواران با بررسی و تحقیق درست این آموزش ها را تهیه کنید خانم علی‌نقی پور هم دو تا شرایط برای شما بزرگواران در نظر گرفتن یعنی در واقع بهتره بگیم این شرایط کاملاً خاص استانبول‌سرا می‌باشد:

این آموزش‌ها یک گارانتی ۱۰۰ درصد دارد که البته فقط برای شما عزیزان نیست، بلکه به همه کسانی که از آموزش‌های ایشان را خریداری کنند این گارانتی ارائه می‌گردد.

شما کاربر استانبول سرا می‌توانید بعد از ورود به سایت ترکی با شادی از طریق دکمه زیر، کد تخفیف ۲۰ درصدی که برایتان در نظر گرفتند را استفاده نمایید.

شما سه تا ویدیو از 12 ویدیوی درس اول را به صورت رایگان دریافت می‌کنید و اگر از نحوه آموزش و ارائه خوشتون اومد، خرید خودتون رو قطعی کنید.

از کجا شروع کنم؟

از طریق لینک زیر میتونید به وب سایت ترکی با شادی وارد شده و به سه تا ویدیوی آموزشی رایگان زبان ترکی استانبولی به مدت 60 دقیقه دسترسی پیدا کنید.

 

می‌خواهم آموزش‌های رایگان رو ببینم