نمایشگاه بین المللی آهن - فولاد، ریخته گری، فناوری های متالورژی غیر آهنی، ماشین آلات و محصولات

نمایشگاه بین المللی آهن – فولاد، ریخته گری، فناوری های متالورژی غیر آهنی، ماشین آلات و محصولات

نمایشگاه بین المللی آهن – فولاد، ریخته گری، فناوری های متالورژی غیر آهنی، ماشین آلات و محصولات

نمایشگاه آهن، فولاد، ریخته گری، فناوری های متالورژی غیر آهنی، ماشین آلات و محصولات(ANKIROS/ANNOFER/TURKCAST) از ۱۴ الی ۱۶ مهر ۱۴۰۱ در مرکز نمایشگاهی تویاپ استانبول برگزار می گردد.

  • ANKIROS : پانزدهمین نمایشگاه بین المللی آهن – فولاد، ریخته گری، فناوری های متالورژی غیرآهنی، ماشین آلات و محصولات
  • ANNOFER : بخش ویژه فناوری، ماشین آلات و محصولات فلزات غیر آهنی
  • TURKCAST : نهمین نمایشگاه بین المللی محصولات ریخته گری

این نمایشگاه ها که از سال 1992 هر 2 سال یکبار برگزار می شود، به عنوان یکی از بزرگترین رویدادهای متالورژی سال شهرت جهانی پیدا می کند. ANKIROS / ANNOFER / TURKCAST یک محل تجمع در سطح بالا برای حرفه ای ها، معامله گران و کارشناسان در صنایع فولاد، ریخته گری و فلزات غیر آهنی است. این پلتفرم بی‌نظیر کسب‌وکار و شبکه از 06 تا 08 اکتبر 2022 درهای خود را باز می‌کند و همه فناوری‌های جدید در صنعت متالورژی را زیر یک سقف به نمایش می‌گذارد.

نمایشگاه ANKIROS کلیه محصولات مرتبط با صنعت متالورژی از قبیل آهن-فولاد، سرامیک، شیشه، تجهیزات آسیاب نورد، کوره های القایی و ذوب، مواد نسوز، ماشین آلات و میکسرهای ریخته گری، سنباده و قالب گیری، کوره های عملیات حرارتی، تجهیزات کنترل و آزمایش را ارائه می دهد. مواد خام و مواد مصرفی زیر یک سقف ظاهر شوند.

در ANKIROS، سالن های 8 و 9 منحصراً به صنعت فولاد اختصاص داده می شود. تامین کنندگان پیشرو جهانی صنعت فولاد و همچنین تولیدکنندگان فولاد و مراکز خدمات فولادی محصولات و خدمات خود را در این سالن های خاص به نمایش خواهند گذاشت.

ANNOFER عمدتا بر روی تاسیسات، ماشین آلات و تجهیزات لازم برای تولید و شکل دادن به فلزات غیر آهنی تمرکز دارد. عناصر لازم تولید در صنعت فلزات غیرآهنی

TURKCAST به عنوان بزرگترین نمایشگاه تجاری محصولات ریخته گری در اوراسیا، با طیف گسترده ای از محصولات ارائه شده از صنایع مختلف توجه جهانی را به خود جلب خواهد کرد. خریداران از خارج از کشور طیف وسیعی از صنایع؛ از جمله خودرو و لوازم جانبی، کالاهای سفید، ماشین آلات سنگین، ماشین آلات کشاورزی، کشتیرانی، انرژی و دفاع، این فرصت را دارد تا با کارخانه های بزرگ ترکی و بین المللی زیر یک سقف ملاقات کند.

تاریخ برگزاری 14 الی 16 مهر 1401- (08-06 اکتبر 2022)
محل برگزاری مرکز همایش و کنگره نمایشگاه تویاپ (Tuyap)
شرح صنعت آهن – فولاد، ریخته گری، فناوری های متالورژی غیر آهنی، ماشین آلات
آدرس Cumhuriyet Mahallesi, Eski, Hadımköy Yolu Cd 9/1, 34500 Büyükçekmece/İstanbul, Turkey
تلفن 00 11 867 212 90+
وب سایت ankiros.com

تقویم نمایشگاه های 2022 استانبول ترکیه

توجه : با توجه به امکان جابجایی تاریخ برگزاری نمایشگاه ، خواهشمندیم قبل از هر اقدامی با سایت رسمی نمایشگاههای ترکیه یا آزانس های مسافرتی معتبر تماس حاصل فرمایید.

درباره‌ی سارا علیزاده

همچنین ببینید

نمایشگاه معدن ترکیه 2022

نمایشگاه معدن، ساخت تونل، ماشین آلات و تجهیزات ساختمانی

نمایشگاه معدن و ماشین آلات معدنی استانبول 2022 نمایشگاه بین المللی معدن، ساخت تونل، ماشین …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.