نمایشگاه فنی نساجی و منسوجات

نمایشگاه فنی نساجی و منسوجات غیر بافته شده استانبول

نمایشگاه بین المللی فنی نساجی و منسوجات غیر بافته شده استانبول

نمایشگاه فنی نساجی و منسوجات غیر بافته شده هایتکس(HIGHTEX 2022) از تاریخ 24 الی 28 خردادماه 1401 در نمایشگاه بین المللی استانبول(tuyap) شهر استانبول برگزار می گردد.

نمایشگاه بین المللی منسوجات و منسوجات غیربافته شده هایتکس(HIGHTEX 2022) که همزمان با نمایشگاه بین المللی ماشین آلات نساجی (2022 ITM) که توسط شرکت Teknik Fairs Inc و TÜYAP برگزار می شود، اولین و تنها نمایشگاه ترکیه و منطقه است. در نمایشگاه HIGHTEX که از سال 2005 برپا شده و به یکی از مهم ترین بازارهای امروز تبدیل شده است. آخرین نوآوری های تکنولوژیکی صنعت منسوجات فنی و منسوجات منسوجات به نمایش گذاشته شده است.

نمایشگاه هایتکس مهمترین نقطه ملاقات بخش های فنی منسوجات و منسوجات منسوجات خاورمیانه و اروپای شرقی به همراه متخصصان صنعت، غرفه داران، اعضای مطبوعات و بازدیدکنندگان است. در HIGHTEX 2022، مواد اولیه نساجی فنی و منسوجات، محصولات میانی و نهایی و فناوری های تولید به نمایش گذاشته می شود

می توان از نمایشگاه بین المللی فنی نساجی و منسوجات غیر بافته شده ترکیه استانبول به عنوان بزرگ‌ترین تجمع گروه‌های نساجی و منسوجات غیر بافته شده در جهان نام برد و گفت: شرکت کنندگانی از کشورهای مختلف نیز در این نمایشگاه حضور خواهند داشت. هدف از برگزاری این نمایشگاه ، ارائه تازه‌های علمی در رشته نساجی و منسوجات غیر بافته شده است که منجر به ارتقا سلامت و دانش همکاران شرکت کننده در این نمایشگاه می‌شود.

نمایشگاه بین المللی فنی نساجی و منسوجات غیر بافته شده ترکیه استانبول ، از بزرگترین و ارزشمند ترین رویداد نساجی و منسوجات غیر بافته شده جهان است. نمایشگاه بین المللی فنی نساجی و منسوجات غیر بافته شده ترکیه استانبول بزرگترین و پیشتاز ترین رویداد آموزش و توسعه حرفه ای مداوم برای شرکت کنندگان بوده و مکانی مناسب برای دریافت آخرین بینش ها، روش های نوین و برنامه های گسترده آموزشی نساجی و منسوجات غیر بافته شده با بالاترین استاندارد های ممکن در حوزه کار حرفه ای نساجی و منسوجات غیر بافته شده است.

نمایشگاه به بازدید گنندگان امکان انتخاب میان طیف وسیعی از خدمات و محصولات نساجی و منسوجات غیر بافته شده را از مجموعه ای فوق العاده از شرکت های برجسته در صنعت نساجی و منسوجات غیر بافته شده را می دهد.

نمایشگاه بین المللی فنی نساجی و منسوجات غیر بافته شده ترکیه، استانبول بزرگترین محل اجتماعات خاورمیانه و اروپای شرقی است که در آن منسوجات فنی ، منسوجات غیر بافته شده ، مواد اولیه منسوجات فنی و فناوری های تولید به نمایش در می آیند.

تاریخ برگزاری 24 الی 28 خردادماه 1401- (18-14 ژوئن 2022)
محل برگزاری مرکز همایش و کنگره نمایشگاه تویاپ (Tuyap)
شرح صنعت نساجی
آدرس Cumhuriyet Mahallesi, Eski, Hadımköy Yolu Cd 9/1, 34500 Büyükçekmece/İstanbul, Turkey
تلفن 00 11 867 212 90+
وب سایت hightexfairs.com

تقویم نمایشگاه های 2022 استانبول ترکیه

توجه : با توجه به امکان جابجایی تاریخ برگزاری نمایشگاه ، خواهشمندیم قبل از هر اقدامی با سایت رسمی نمایشگاههای ترکیه یا آزانس های مسافرتی معتبر تماس حاصل فرمایید.

درباره‌ی سارا علیزاده

همچنین ببینید

Agro Show Eurasia

نمایشگاه کشاورزی اوراسیا استانبول

نمایشگاه کشاورزی اوراسیا استانبول نمایشگاه کشاورزی، ماشین آلات کشاورزی، فناوری ها و صنایع فرعی Agroshow …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.