دوشنبه 4 بهمن 1400
مرکز خرید وادی استانبول

مرکز خرید وادی استانبول

مرکز خرید وادی استانبول

مرکز خرید وادی استانبول (Vadistanbul Alışveriş Merkezi) یکی از جدیدترین و بزرگترین مراکز خرید استانبول می‌باشد که در شمال استانبول و در منطقه ساری یر و ماسلاک که از مناطق معروف استانبول هستند واقع شده است.

مرکز خرید وادی در کنار جنگل بلگراد قرار دارد.

مرکز خرید وادی استانبول

مرکز خرید وادی استانبول متشکل از ۲۷۰ مرکز تجاری ، پردیس های سینمایی و سالن کنسرت رو باز ، مرکز تفریحی و آب نمای موزیکال می‌باشد . این مرکز خرید دارای یک ویژگی منحصر به فرد بوده و در کنار جنگل واقع شده و بیشتر کافه رستوران‌های بیرونی مرکز خرید دارای منظره جنگل می‌باشد و بدلیل اینکه در سال ۲۰۱۷ میلادی افتتاح شد ، بسیاری از ایرانیان با این مرکز خرید آشنا نیستند

مرکز خرید وادی استانبول

اغلب برندهای بزرگ پوشاک و لوازم خانگی مثل زارا (Zara)، مانگو (Mango)، چرم دسا (Desa)، برند پنتی (Penti)، محصولات جین ماوی (Mavi)، لوازم خانگی بکو (Beko)، برشکا (Bershka) و… در وادی استانبول شعبه دارند. همچنین فروشگاه های معروف کیف و کفش در استانبول نیز در این مرکز خرید شعبه دارند.

در فوت کورت وادی نیز می‌توانید انواع غذا ها از آشپزخانه های بین المللی و آسیایی را تجربه کنید.

مرکز خرید وادی استانبول

نحوه دسترسی به مرکز خرید وادی استانبول

نزدیکترین ایستگاه مترو به مرکز خرید وادی ایستگاه سیران تپه می‌باشد. برای رسیدن به این ایستگاه کافیست، خط M2 مترو استانبول را سوار شوید و در ایستگاه سانایی (Sanayi) پیاده شده و خط F3 را سوار شوید و در ایستگاه سیران تپه یا ایستگاه استادیوم تورک تله کام (استادیوم گالاتاسارای) پیاده شوید. از میدان تکسیم نیز با یک مسیر تاکسی می توان به وادی رسید.

مرکز خرید وادی استانبول

دسترسی به مرکز خرید وادی با هاوارای (Havaray)

خط یک کیلومتری هاوارای (Havaray)، ایستگاه متروی سیران تپه را به مرکز خرید وادی استانبول (Vadi Istanbul) از طریق خط هوایی متصل می کند. به واسطه‌ی هاوارای (Havaray) وادی استانبول به مرکز شهر متصل شده است.

مرکز خرید وادی استانبول

نقشه و موقعیت جغرافیایی مرکز خرید وادی استانبول

درباره‌ی سارا علیزاده

سارا علیزاده

همچنین ببینید

بازار شکلات استانبول

بازار شکلات استانبول

بازار شکلات استانبول کشور ترکیه در سال های اخیر به شدت در صنعت تولید شکلات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *