با نصب اپلیکیشن SemtPati، رایگان صاحب سگ شوید

با نصب اپلیکیشن SemtPati، رایگان صاحب سگ شوید

شهرداری استانبول اقدام به واگذاری سگ های بی سرپرست به متقاضیان با هزینه دولت می کند، با نصب اپلیکیشن İBB Semtpati و مشاهده لیست و مشخصات سگ ها، موردی که میخواهید را رایگان به سرپرستی می گیرید، هزینه های ماهانه اش که شامل خوراک و درمان و…باشد را شهرداری استانبول پرداخت خواهد کرد.

 

وبسایت ibb semtpati

دانلود اپلیکیشن از اپ استور و گوگل پلی

دانلود از اپ استور دانلود از گوگل پلی

اپلیکیشن موبایل SemtPati به دوستداران حیوانات و داوطلبانی که برای حیوانات خیابانی در محله های مختلف استانبول فعالیت های داوطلبانه انجام می دهند این امکان را می دهد که از یکدیگر آگاه شده و دور هم جمع شوند. از طریق این برنامه، هدف از آن، پذیرش گسترده و مؤثر، ثبت حیوانات ولگرد و تعیین نیازهای آنها، و حمایت از فرآیندهای تصمیم گیری مبتنی بر داده دولت های محلی است.

اپلیکیشن تلفن هوشمند به نام “SemtPati” که توسط تاجر و دوستدار حیوانات، İpek Kıraç توسعه یافته و توسط شرکت Koç Sistem پیاده سازی شده است، با مشارکت شهرداری کلانشهر استانبول (IMM) و اتاق دامپزشکان استانبول مورد استفاده قرار گرفت. به لطف اپلیکیشنی که رایگان دانلود خواهند کرد، شهروندان می توانند از سگ هایی که در محیط اطراف خود زندگی می کنند عکس بگیرند و آنها را در سیستم ذخیره کنند. در عین حال، اپلیکیشن قادر خواهد بود ویژگی ها و نیازهای سگی را که ثبت کرده است، نشان دهد.
سایر افرادی که از برنامه استفاده می کنند اطمینان حاصل می کنند که نیازهای حیوانات برآورده شده است.

 

معرفی اپلیکیشن های کاربردی در ترکیه

درباره‌ی سارا علیزاده

همچنین ببینید

Diyalekt

Diyalekt، پلتفرم جدید آموزش زبان برای ساکنان ترکیه

Diyalekt، پلتفرم جدید آموزش زبان برای ساکنان ترکیه به گزارش روزنامه حریت، ماحموت اوزر، وزیر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + سه =