نمایشگاه محصولات طبیعی و ارگانیک استانبول

نمایشگاه محصولات طبیعی و ارگانیک استانبول

نمایشگاه محصولات طبیعی و ارگانیک استانبول از تاریخ ۲۰ الی ۲۳ دی ماه ۹۷ در محل مرکز تجارت جهانی استانبول(ifm) در شهر استانبول برگزار خواهد شد.

این رویداد که از مهمترین نمایشگاه های استانبول در ماه ژانویه ۲۰۱۹ می باشد، نهمین نمایشگاه محصولات طبیعی، ارگانیک و سلامتی می باشد.

این نمایشگاه تخصصی محصولات سالم استانبول که در زمینه محصولات و صنایع طبیعی و ارگانیک برگزار می شود، متخصصان این صنعت را از اتحادیه اروپا و همچنین از چندین کشور خاورمیانه در کنار یکدیگر جمع کرده و موجب می شود تا بازرگانان، خرده فروشان، عمده فروشان، توزیع کنندگان و دفاتر نمایندگی ها بتوانند با یکدیگر مراوداتی داشته باشند. از جمله مواردی که در این رویداد به آن اشاره می گردد می توان به غذاها و نوشیدنی های طبیعی، محصولات بدون قند، داروهای گیاهی، برنامه های سلامت و بهداشت و همچنین لوازم آرایشی و بهداشتی گیاهی می توان اشاره کرد. در سال های گذشته در حدود ۱۷۰ شرکت در این رویداد حضور داشته و بیش از ۱۴ هزار بازدیدکننده از ۱۹ کشور در آن حضور داشته است.

تاریخ برگزاری 20 الی 23  دی 1397 -(13-10 ژانویه 2019)
محل برگزاری مرکز تجارت جهانی استانبول (IFM)
شرح صنعت محصولات غذایی طبیعی و ارگانیک
آدرس Yeşilköy Mahallesi, Atatürk Cd. 5/5, 34149 Bakırköy
تلفن 00 52 468 212 90+
وب سایت  ifm.com.tr

توجه : با توجه به امکان جابجایی تاریخ برگزاری نمایشگاه ، خواهشمندیم قبل از هر اقدامی با سایت رسمی نمایشگاههای ترکیه یا آزانس های مسافرتی معتبر تماس حاصل فرمایید.

درباره‌ی سارا علیزاده

همچنین ببینید

Beauty Tech 2023

نمایشگاه فناوری ها و محصولات زیبایی پزشکی استانبول

نمایشگاه فناوری ها و محصولات زیبایی پزشکی استانبول Beauty Tech را کشف کنید، جایی که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − 9 =