چهارشنبه 5 اردیبهشت 1403

نمایشگاه اتوماسیون صنعتی اوراسیا استانبول

نمایشگاه اتوماسیون صنعتی اوراسیا ( WIN Eurasia Automation) موقعیت خود را به عنوان مهم ترین نمایشگاه صنعتی اوراسیا تثبیت نموده است.

با برگزاری همزمان و مرتبط چهار رویداد و نمایشگاه صنعتی بزرگ اتوماسیون اوراسیا، الکتروتک اوراسیا، جا به جایی مواد اوراسیا، و هیدرولیک و پنوماتیک اوراسیا، این رویداد دربرگیرنده تمام راه حل های مورد نیاز در صنعت اتوماسیون و یک کارخانه، از کابل ساده تا سیستم های قدرت سیال، تکنولوژی درایو تا نرم افزارها، بازوهای رباتیک تا لیفتراک بدون سرنشین است.

اجلاس بزرگان و فعالان صنعت، به صورت همزمان با نمایشگاه اتوماسیون اوراسیا برگزار خواهد شد، که خود ارائه دهنده مطالبی عمیق، علمی و نیز دانش فنی مورد نیاز برای رسیدن به اهداف حرفه ای شما به شمار می آید.

نشست امسال نیز بسیاری از رویدادهای اطلاعاتی، بسته های ارزشمند خبری، جایگاهی بسیار عالی برای تبادل اطلاعات، مجموعه ها و نشستهای تخصصی و آموزشی در میان همرده ها و کارکنان بخشهای مختلف صنعت را شامل خواهد شد. کشف، بحث و کسب بینش جدید در مورد آخرین روندها و چالش های بخش حرفه ای حاصل حضور شما در این نمایشگاه خواهد بود.

تاریخ برگزاری 23 الی 26 اسفند 1397 – (17 – 14 مارس 2019)
محل برگزاری مرکز همایش و کنگره نمایشگاه تویاپ (Tuyap)
شرح صنعت اتوماسیون اوراسیا
آدرس Cumhuriyet Mahallesi, Eski, Hadımköy Yolu Cd 9/1, 34500 Büyükçekmece/İstanbul, Turkey
تلفن ۰۰ ۱۱ ۸۶۷ ۲۱۲ ۹۰+
وب سایت tuyap.com.tr

توجه : با توجه به امکان جابجایی تاریخ برگزاری نمایشگاه ، خواهشمندیم قبل از هر اقدامی با سایت رسمی نمایشگاههای ترکیه یا آزانس های مسافرتی معتبر تماس حاصل فرمایید.

درباره‌ی سارا علیزاده

همچنین ببینید

RePlast Eurasia 2024

نمایشگاه فناوری بازیافت پلاستیک و مواد خام استانبول

نمایشگاه فناوری بازیافت پلاستیک و مواد خام استانبول نمایشگاه فناوری بازیافت پلاستیک و مواد خام …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − شش =