نمایشگاه صنعت نرم افزار استانبول

نمایشگاه صنعت نرم افزار استانبول

نمایشگاه صنعت نرم افزار استانبول

نمایشگاه صنعت نرم افزار استانبول (YES TÜRKİYE / Yazılım Endüstrisi Fuarı) از تاریخ 19 الی 22 آبان 1400 مرکز تجارت جهانی استانبول (ifm) در شهر استانبول برگزار می گردد.

بسیاری از رهبران بخش های مختلف مانند نرم افزار ، انفورماتیک ، رسانه ، صنایع دفاعی ، خودرو ، آموزش ، بهداشت ، سرگرمی ، خدمات دیجیتال ، موسسات مالی ، استارت آپ ها و بسیاری از انتقال فناوری دفاتر و تکنوپارک ها در ترکیه در نمایشگاه صنعت نرم افزار گرد هم می آیند.

در حالی که مارک های شرکت کننده در YES Turkey این امکان را خواهند داشت تا محصولات و فناوری های خود را به طور مستقیم معرفی کنند ، اما بازدیدکنندگان می توانند با مشاهده نوآوری های جدید به صورت حضوری ، آخرین تحولات فناوری را تجربه کنند. در عین حال ، به لطف نمایشگاه ، متخصصان انفورماتیک ؛ آنها می توانند محصولات ، مطالعات و اکتشافات خود را برای تجار ، دانشجویان ، دانشگاهیان و سرمایه گذاران فرشته تبلیغ کنند.

بله ترکیه پلتفرمی خواهد بود که در آن کارشناسان صنعت می توانند جلسات B2B را برگزار کنند و یک نمایشگاه مهم خواهد بود که شرکت کنندگان فردی ، منطقه ای ، ملی و بین المللی را زیر یک چتر جمع می کند و نیروی لازم را برای صنعت نرم افزار برای رسیدن به اندازه مورد نیاز فراهم می کند.

هدف نمایشگاه بله ترکیه کمک به رشد بخش در مقیاس ملی و بین المللی با رویدادهایی است که در طول سال برگزار می شود و همچنین نمایشگاه که هر ساله برگزار می شود. “

با این نمایشگاه ، یک پلت فرم تجاری برجسته ایجاد می شود که بخش را با مشخصات گسترده مشارکت کنندگان و محدوده بازدیدکنندگان هدفمند راهنمایی می کند ، جایی که شرکت کنندگان می توانند نرم افزار و فناوری های خود را مستقیماً به مصرف کننده نهایی معرفی کنند.

شرکت کنندگان نمایشگاه صنعت نرم افزاری ترکیه:

  • توسعه دهندگان وب
  • طراحان وب
  • آزمایش سازندگان نرم افزار
  • توسعه دهندگان برنامه تلفن همراه
  • ارائه دهندگان خدمات IT
  • راه حل اینترنت اشیا و ارائه دهندگان خدمات
  • توسعه دهندگان بازی
  • ارائه دهندگان خدمات Cloud
  • ارائه دهندگان خدمات ارزهای رمزنگاری شده
تاریخ برگزاری 19 الی 22 آبان 1400-(13-10 نوامبر 2021)
محل برگزاری مرکز تجارت جهانی استانبول (IFM)
شرح صنعت صنعت نرم افزار
آدرس Yeşilköy Mahallesi, Atatürk Cd. 5/5, 34149 Bakırköy
تلفن 00 52 468 212 90+
وب سایت yesfuar.com

تقویم نمایشگاه های 2021 استانبول ترکیه

توجه : با توجه به امکان جابجایی تاریخ برگزاری نمایشگاه ، خواهشمندیم قبل از هر اقدامی با سایت رسمی نمایشگاههای ترکیه یا آزانس های مسافرتی معتبر تماس حاصل فرمایید.

درباره‌ی سارا علیزاده

همچنین ببینید

برگزاری «هفته فرهنگی ایران» در استانبول

برگزاری «هفته فرهنگی ایران» در استانبول

برگزاری «هفته فرهنگی ایران» در استانبول به مناسبت چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − شانزده =