پنج‌شنبه 6 آبان 1400
نمایشگاه صنعت نرم افزار استانبول

نمایشگاه صنعت نرم افزار استانبول

نمایشگاه صنعت نرم افزار استانبول

نمایشگاه صنعت نرم افزار استانبول (YES TÜRKİYE / Yazılım Endüstrisi Fuarı) از تاریخ 19 الی 22 آبان 1400 مرکز تجارت جهانی استانبول (ifm) در شهر استانبول برگزار می گردد.

بسیاری از رهبران بخش های مختلف مانند نرم افزار ، انفورماتیک ، رسانه ، صنایع دفاعی ، خودرو ، آموزش ، بهداشت ، سرگرمی ، خدمات دیجیتال ، موسسات مالی ، استارت آپ ها و بسیاری از انتقال فناوری دفاتر و تکنوپارک ها در ترکیه در نمایشگاه صنعت نرم افزار گرد هم می آیند.

در حالی که مارک های شرکت کننده در YES Turkey این امکان را خواهند داشت تا محصولات و فناوری های خود را به طور مستقیم معرفی کنند ، اما بازدیدکنندگان می توانند با مشاهده نوآوری های جدید به صورت حضوری ، آخرین تحولات فناوری را تجربه کنند. در عین حال ، به لطف نمایشگاه ، متخصصان انفورماتیک ؛ آنها می توانند محصولات ، مطالعات و اکتشافات خود را برای تجار ، دانشجویان ، دانشگاهیان و سرمایه گذاران فرشته تبلیغ کنند.

بله ترکیه پلتفرمی خواهد بود که در آن کارشناسان صنعت می توانند جلسات B2B را برگزار کنند و یک نمایشگاه مهم خواهد بود که شرکت کنندگان فردی ، منطقه ای ، ملی و بین المللی را زیر یک چتر جمع می کند و نیروی لازم را برای صنعت نرم افزار برای رسیدن به اندازه مورد نیاز فراهم می کند.

هدف نمایشگاه بله ترکیه کمک به رشد بخش در مقیاس ملی و بین المللی با رویدادهایی است که در طول سال برگزار می شود و همچنین نمایشگاه که هر ساله برگزار می شود. “

با این نمایشگاه ، یک پلت فرم تجاری برجسته ایجاد می شود که بخش را با مشخصات گسترده مشارکت کنندگان و محدوده بازدیدکنندگان هدفمند راهنمایی می کند ، جایی که شرکت کنندگان می توانند نرم افزار و فناوری های خود را مستقیماً به مصرف کننده نهایی معرفی کنند.

شرکت کنندگان نمایشگاه صنعت نرم افزاری ترکیه:

  • توسعه دهندگان وب
  • طراحان وب
  • آزمایش سازندگان نرم افزار
  • توسعه دهندگان برنامه تلفن همراه
  • ارائه دهندگان خدمات IT
  • راه حل اینترنت اشیا و ارائه دهندگان خدمات
  • توسعه دهندگان بازی
  • ارائه دهندگان خدمات Cloud
  • ارائه دهندگان خدمات ارزهای رمزنگاری شده
تاریخ برگزاری 19 الی 22 آبان 1400-(13-10 نوامبر 2021)
محل برگزاری مرکز تجارت جهانی استانبول (IFM)
شرح صنعت صنعت نرم افزار
آدرس Yeşilköy Mahallesi, Atatürk Cd. 5/5, 34149 Bakırköy
تلفن 00 52 468 212 90+
وب سایت yesfuar.com

تقویم نمایشگاه های 2021 استانبول ترکیه

توجه : با توجه به امکان جابجایی تاریخ برگزاری نمایشگاه ، خواهشمندیم قبل از هر اقدامی با سایت رسمی نمایشگاههای ترکیه یا آزانس های مسافرتی معتبر تماس حاصل فرمایید.

درباره‌ی سارا علیزاده

سارا علیزاده

همچنین ببینید

نمایشگاه صنایع دفاعی و هوانوردی اکسپو 2021 استانبول

نمایشگاه صنایع دفاعی و هوانوردی اکسپو 2021 استانبول نمایشگاه صنایع دفاعی و هوانوردی اکسپو 2021 …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *