آغاز به کار نخستین دانشکده تتو در استانبول

آغاز به کار نخستین دانشکده “تتو” در استانبول

آغاز به کار نخستین دانشکده تتو در استانبول

نخستین مدرسه آموزش تتو توسط آکادمی “Tattoo Master” پردیس دانشگاه بیکنت در منطقه ساری یر استانبول آغاز به کار کرد.

این آکادمی که در دوره های تمام وقت، پاره وقت، شبانه و آخر هفته به تربیت تتو آرتیست می پردازد، در پایان هر دوره به فارغ التحصیلان گواهی پایان دوره ای ارائه می کند که در 27 کشور عضو اتحادیه اروپا معتبر است.

آغاز به کار نخستین دانشکده تتو در استانبول

باتوهان چنگیز و بیلور ارگن چنگیز، موسسان این دوره توضیح دادند: “وجود چنین دوره ای در یک پردیس دانشگاهی، علاوه بر تربیت نیروهای کار متخصص این حوزه، به دیگر دانشجویانی که بخواهند در آن شرکت کنند، امکان کسب درآمد در هنگام تحصیل را نیز فراهم می کند.”

آغاز به کار نخستین دانشکده تتو در استانبول

موسسان مدرسه خالکوبی تشریح کردند: “دوره های آموزش تتو دوماهه خواهد بود. فارغ التحصیلان این دوره ها می توانند هم به صورت مستقل کار کنند ، هم جذب استودیوهای تتو شوند. ضمنا امکان معرفی نیروهای ماهر به استودیوهای تتو اروپا نیز وجود دارد.”

فوندا شن اوغلو یکی از مدرسان مدرسه تتو، درباره جزئیات این دوره هاگفت: “ما ابتدا بچه ها را با تاریخچه تتو آشنا می کنیم. در مرحله بعد اصول اولیه نقاشی را آموزش می دهیم، سپس دوره بهداشت تتو را خواهیم داشت. بعد از آن هنرجویان را با تجهیزات مربوطه آشنا می کنیم و کار روی چرم مصنوعی آغاز می شود. در نهایت پس از گذراندن دوره آزمایشی خالکوبی روی چرم، اجرای تتو روی مدل های انسانی را خواهیم داشت که واجدین شرایط می توانند پس از اتمام موفق این دوره، گواهی معتبر تتو آرتیست را دریافت کنند”

درباره‌ی سارا علیزاده

همچنین ببینید

سازمان سنجش آموزش کشور

آزمون ورود به دانشگاه‌های ترکیه برای اولین بار در ایران برگزار می‌شود

سازمان سنجش اعلام کرد آزمون “یوس” برای نخستین بار در ایران برگزار می‌شود آزمون “یوس” …

یک نظر

  1. سلام چطور میتونم توی دانشگاه تاتو وبت نام کنم!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *