رستوران مورور استانبول

رستوران مورور استانبول

رستوران مورور استانبول

رستوران مورور استانبول(Mürver Restaurant) مخصوص غذاهای باربیکیو و ذغالی با منظره تنگه بسفر است.

رستوران مورور استانبول آرام و مدرن طراحی شده و در تراس نووتل منطقه کاراکوی است و از منظره دیدنی وشگفت انگیز تاریخی بسفر و کاخ توپکاپی استانبول بهره میبرد. علاوه بر این، رستوران با توجه به اجاق سنگی باربیکیو در آشپزخانه خود که غذای خوشمزه ذغالی درآن پخته میشود، یک فضای گرم و پر جنب و جوش را ارائه می دهد.

تمام ظروف بر روی یک کوره در آتش و اجاق سنگی پخته می شوند. به طور خلاصه، آتش چوب باعث می شود که غذا در این رستوران خوشمزه باشد ، مالک رستوران Mancar منو را با کمک مهمت گورس، آشپز حرفه ای و مشهور ایجاد می کند.

منو غذایی رستوران شامل مواد فصلی خریداری شده از تولید کنندگان داخلی آناتولی، به ویژه، غذاهای دریایی پخته شده با ذغالی چوب در ظروف دودی، غذاهای دریایی ، گوشت های دستی میباشد.

Mürver یک مکان عالی برای غذاهای مختلف در تمام سنین با گزینه های ناهار و شام است. همچنین برای غذا های کسب و کار، گروه ها و جشن ها مناسب است. علاوه بر این، Mürver دارای اتاق جلسه منحصر به فرد است.

محیط آشپزخانه رستوران مورور استانبول چشمگیر با سنگ مرمر و تابلو پیکاسو جذاب میباشد و تجربه ای بی نظیر ارائه می دهد که مهمانان می توانند گرما و آتش را جلوی سرآشپز با استفاده از پکیج های منحصر به فرد احساس کنند.

آدرس Kemankeş Karamustafa Paşa, İETT Karaköy Durağı 57-59, 34425 Beyoğlu/İstanbul, Turkey
تلفن 50 07 372 212 90+
ساعت کار
وب سایت murverrestaurant.com

رستوران مورور استانبول

رستوران مورور استانبول

رستوران مورور استانبول

رستوران مورور استانبول

رستوران مورور استانبول

نقشه و موقعیت جغرافیایی رستوران مورور استانبول

 

درباره‌ی سارا علیزاده

همچنین ببینید

طرز تهیه کدو سبز لایه ای

طرز تهیه کدو سبز لایه ای موادلازم برای تهیه کدو سبز لایه ای: مواد لازم: …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.