بازار شکلات استانبول

بازار شکلات استانبول

بازار شکلات استانبول

کشور ترکیه در سال های اخیر به شدت در صنعت تولید شکلات و کاکائو پیشرفت بسیار چشمگیری داشته است به طوری که در اکثر فری شاپ های فرودگاه های مطرح جهان برندهای ترکیه برای فروش قرار داده شده است به علت کیفیت بالای تولیدات شکلات ترکیه این محصولات دارای طرفداران بسیار زیادی از سر تاسر جهان می باشد و تمام گردشگران در زمان مراجعه به استانبول و دیگر شهرهای ترکیه اقدام به خرید این محصولات مینمایند.

شما میتوانید شکلات های خوشمزه را در استانبول در خیابان های منتهی به بازار بزرگ استانبول مانند خیابان بایزید در قلب این شهر تهیه نمایید که تعداد زیادی از فروشندگان شکلات در آن به چشم میخورند. در محوطه اصلی بازار بزرگ و کاپالی چارشی نیز فروشگاه های زیادی از فروشندگان کاکائو و شکلات مشغول فعالیت می باشند که دارای مشتریان بسیار زیادی از تمام کشور ها می باشند.

در مناطق مختلف استانبول نيز فروشگاه های معتبری در مراکز خرید بزرگ اقدام به فروش لوکوم و شکلات های برتر ترکیه مینمایند در هنگام خروج از استانبول نیز با مراجعه به فری شاپ فرودگاه جدید استانبول که از بزرگترین فری شاپ های جهان می باشد میتوانید اقدام به خرید شکلات کاکائو اورجینال اقدام نمائید.

معرفی برندهای برتر شکلات ترکیه

موزه شکلات استانبول

موزه شکلات استانبول

 

منبع:bit.ly/3mJfr1H

درباره‌ی سارا علیزاده

همچنین ببینید

یکشنبه بازار کاستامونو استانبول

یکشنبه بازار کاستامونو استانبول بسیاری از افرادی که دوست دارند غذاهای دیگر فرهنگ‌ها را امتحان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.