نمایشگاه بین المللی حق امتیاز و برندسازی استانبول

نمایشگاه بین المللی حق امتیاز و برندسازی استانبول

نمایشگاه بین المللی حق امتیاز و برندسازی استانبول

نمایشگاه بین المللی حق امتیاز و برندسازی(BAYİM OLUR MUSUN؟) از تاریخ 04 الی 07 آذرماه 1400 در نمایشگاه بین المللی استانبول(CNR Fair Center) برگزار می گردد.

نمایشگاه Bayim olur Musun استانبول در کشور ترکیه به عنوان بستری مناسب برای اعطا و یا دریافت نمایندگی فعالیت دارد. کشور ترکیه از نظر موقعیت جغرافیایی و ایجاد نقش پلی بین قاره‌ای، تبدیل به اولین انتخاب برندهای بین‌المللی برای نمایندگی تبدیل شده است. برندهای معتبر و بین‌المللی که خواستار گسترش تجارت خود می‌باشند و می‌خواهند شرکای تجاری جدیدی در کشورهای مختلف داشته باشند، در نمایشگاه Bayim استانبول شرکت می‌کنند، تا زمینه برقرار ارتباط و ایجاد تعامل با کارآفرینان و تجار دیگر کشورها را داشته باشند.

نمایشگاه فرانچایز استانبول اولین نقطه خروجی، توسعه و راه‌اندازی بسیاری نمایندگی‌ها و شعبات برندهای جهانی می‌باشد. این نمایشگاه یک بستر تجاری برای شرکت‌های بزرگ است که به دنبال جهانی کردن تجارت و کسب و کار خود هستند. با وجود پتانسیل بازدید کنندگان و فضای تعاملی نمایشگاه، شرکت کنندگان نمایشگاه با برنامه‌ای دقیق و حساب شده به دنبال ایجاد زنجیره‌ای فعال در دیگر کشورها هستند.

اگر بدنبال اخذ نمایندگی رسمی در ترکیه از بزرگترین برندهای برتر دنیا در زمینه های مختلف مانند فست فودهای بین المللی ،برندهای معروف لباس ،کافی شاپ، هتل داری ،غذای حیوانات و یا هر آنچه در تخصص شماست می باشید .شرکت در نمایشگاه فرانچایز استانبول فرصت مناسبی برای شما جهت تحلیل بازار فرانچایز و انتخاب یک نمایندگی رسمی از برندهای معروف دنیا می باشد .

تاریخ برگزاری 04 الی 07 آذر 1400- (28-25 نوامبر 2021)
محل برگزاری مرکز نمایشگاه CNR استانبول
شرح صنعت حق امتیاز و برندسازی
آدرس Yeşilköy, CNR Expo, CNR Expo, Bakırköy/Istanbul, Turkey
تلفن ۷۴ ۷۴ ۴۶۵ ۲۱۲ ۹۰+
وب سایت bayimolurmusun.com.tr

تقویم نمایشگاه های 2021 استانبول ترکیه

توجه : با توجه به امکان جابجايي تاريخ برگزاري نمايشگاه ، خواهشمنديم قبل از هر اقدامي با سايت رسمي نمايشگاههاي ترکيه يا آزانس هاي مسافرتي معتبر تماس حاصل فرماييد.

درباره‌ی سارا علیزاده

همچنین ببینید

برگزاری «هفته فرهنگی ایران» در استانبول

برگزاری «هفته فرهنگی ایران» در استانبول

برگزاری «هفته فرهنگی ایران» در استانبول به مناسبت چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − 14 =