Heritage Istanbul 2023

نمایشگاه و همایش میراث فرهنگی از گذشته به آینده (Heritage Istanbul)

نمایشگاه و همایش میراث فرهنگی از گذشته به آینده (Heritage Istanbul)

نمایشگاه و همایش میراث فرهنگی از گذشته به آینده (2023 Heritage Istanbul) از 13 الی 15 اردیبهشت ماه 1402 در در مرکز همایش و نمایشگاه لطفی کردار استانبول (ICEC) برگزار می گردد.

نمایشگاه و همایش میراث فرهنگی از گذشته به آینده (Expo Heritage) به منظور ایجاد فرصت های جدید برای میراث فرهنگی جهانی و با هدف تامین منافع جهانی برگزارمی گردد.

هدف از برگزاری این نمایشگاه انتقال میراث فرهنگی به نسل های آینده و حفظ میراث بشریت برای آیندگان است. این نمایشگاه مشتمل بر سه بخش باستان شناسی، بازسازی وموزه شناسی است. اطمینان از گذشته برای آینده شعاری است که مسئولان برای آن انتخاب نموده اند تا بشر امروز برای حفظ و انتقال میراث تاریخی خود بکوشد وبرای بهتر انتقال دادن آن اهتمام ورزد.

در این همایش و نمایشگاه معتبر جهانی که ١٥ کشور در آن حضور دارند برترین برندها و شرکت های جهانی محصولات و دستاوردهای خود را به نمایش خواهند گذاشت وآخرین نتایج تحقیقات باستان شناسی و ترمیم آثار تاریخی را ارائه خواهند داد.

در این نمایشگاه معتبر ٨٧ غرفه دار حضور دارند که بهترین محصولات حوزه موزه داری و باستان شناسی را به مخاطبان خود عرضه خواهند کرد.

در نمایشگاه میراث فرهنگی ترکیه ١٧٠ جلسه b٢b برگزار خواهد شد که فرصتی مناسب برای تعامل تجاری با شرکت های مختلف در منطقه است.

در این نمایشگاه منحصر به فردهمایشی نیز برگزار می گردد که درآن ٨٥ نفراز کارشناسان سخنرانی می کنند و دانش خود را به اشتراک خواهند گذاشت.از دیگر ویژگی های این نمایشگاه وجود ٧ کارگاه آموزشی است که سبب بالابردن سطح دانش و تخصص شما شده وشما را با این حوزه آشناترمی سازد.بازدید بیش از ٧ هزار نفر از این نمایشگاه فرصتی برای معرفی محصولات و برندها و جذب مشتری بیشتر و توسعه بازار است.

تاریخ برگزاری 13 الی 15 اردیبهشت ماه 1402- (05- 03 می 2023)
محل برگزاری کنگره مرکزی استانبول(ICEC)
شرح صنعت میراث فرهنگی
آدرس Harbiye, Darülbedai Caddesi No:3, 34367 Şişli/İstanbul
تلفن 00 90 373 212 90+
وب سایت expoheritage.com/heritageistanbul/en

بروزترین تقویم نمایشگاه های استانبول ترکیه

توجه : با توجه به امکان جابجایی تاریخ برگزاری نمایشگاه ، خواهشمندیم قبل از هر اقدامی با سایت رسمی نمایشگاههای ترکیه یا آزانس های مسافرتی معتبر تماس حاصل فرمایید.

درباره‌ی سارا علیزاده

همچنین ببینید

AFEX'24

مجمع سرمایه گذاری و نمایشگاه تجاری آفریقا در استانبول

مجمع سرمایه گذاری و نمایشگاه تجاری آفریقا در استانبول مجمع سرمایه گذاری و نمایشگاه تجاری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × یک =