برنامه هایی که هر راننده ای باید روی گوشی خود داشته باشد

برنامه هایی که هر راننده ای باید روی گوشی خود داشته باشد

برنامه هایی که هر راننده ای باید روی گوشی خود داشته باشد

اگر در یک شهر بزرگ رانندگی می کنید، گاهی اوقات ترافیک می تواند بیشترین زمانی را که در طول روز صرف می کنید باشد. هنگام بازگشت به محل کار صبح، به جلسات در روز و خانه در عصر. ترافیک بخش بزرگی از زندگی شما را اشغال می کند. به این ترتیب، صنعت جدیدی متولد شد و بسیاری از شرکت‌های نرم‌افزاری برنامه‌های کاربردی رایگان توسعه دادند تا زندگی مرتبط با ترافیک ما را آسان‌تر کنند. برای افرادی که زمان زیادی را در ترافیک می گذرانند، اپلیکیشن های متفاوت و کاربردی جای خود را در بازارهای نرم افزاری باز کرده اند. در این مقاله از استانبول سرا در مورد اپلیکیشن های کاربردی در ترکیه صحبت خواهیم کرد که باید روی گوشی رانندگانی که هر روز به ترافیک می روند، باشد.

Google Maps | نقشه های گوگل

Google Maps به دلیل به روز بودن، اپلیکیشنی است که باید در گوشی های هوشمند وجود داشته باشد. مانند نحوه رسیدن از نقطه A به نقطه B، نه فقط ناوبری. نقش نجات دهنده ای در ترافیک دارد زیرا تراکم ترافیک و وضعیت جاده را نیز نشان می دهد. علاوه بر این، می‌توانید نمایه خود را ایجاد کنید و با ضبط همان سفری که هر روز انجام می‌دهید (مانند خانه-کار) در زمان خود صرفه‌جویی کنید. به لطف ویژگی اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی، می‌توانید در جایی که در ترافیک هستید با افراد دیگر ارتباط برقرار کنید. اگر نمی خواهید از Google Maps استفاده کنید، می توانید Apple Maps یا Yandex را به عنوان جایگزینی برای گوشی خود دانلود کنید.

Mobil Kaza Tutanağı | گزارش تصادف موبایل

شما می توانید اپلیکیشن مربوط به گزارش تصادف را در گوشی موبایل خود در برابر موقعیت های بد احتمالی نگه دارید. طبق قانون، رانندگان از این پس می‌توانند گزارش تصادف را خودشان نگه دارند و بعداً اقدامات قانونی لازم را انجام دهند. به این ترتیب زمان کمتری در ترافیک صرف می شود و کار آسان می شود. صورتجلسه‌های ثبت‌شده در اپلیکیشن در یک محیط آنلاین ذخیره می‌شود و شرکت‌های بیمه می‌توانند اطلاعات حادثه را فوراً مشاهده کنند. به این ترتیب در رابطه بین راننده، مالک وسیله نقلیه، شرکت بیمه و پلیس نیز در زمان صرفه جویی می شود. به لطف این اپلیکیشن از فتوکپی اطلاعاتی مانند مجوز و هویت جلوگیری می شود. با دوربین گوشی شما، آپلود این اطلاعات در برنامه فقط چند ثانیه طول می کشد.

HGS | سیستم عبور سریع

اگر وسیله نقلیه شما HGS دارد، توصیه می کنیم برنامه HGS را در گوشی خود دانلود کنید. زیرا رانندگانی که هر روز در ترافیک هستند تنها از جاده های آزاد استفاده نمی کنند. با توجه به اینکه می توانید بزرگراه ها را با توجه به جریان ترافیک و یا با توجه به مقصد انتخاب کنید، استفاده از این اپلیکیشن را در گوشی خود به شما توصیه می کنیم. با تشکر از برنامه HGS، می توانید باجه های عوارضی را بررسی کنید یا موجودی را استعلام کنید. در صورت تمایل، می‌توانید زنگ هشدار تنظیم کنید و زمانی که تعادل شما کم است، برنامه به شما هشدار دهد.

BenzinLitre | بنزین لیتر

سوخت؛ وقتی زمان صرف شده در ترافیک را در نظر بگیریم، یکی از بزرگترین هزینه ها است. به لطف این اپلیکیشن می توانید پمپ بنزین های نزدیک خود، قیمت لیتر در جایگاه ها و اینکه کدام شرکت کدام کمپین دارد را ببینید. از این نظر، BenzinLitre یک برنامه عالی است که در آن می توانید به اطلاعات زیادی از یک صفحه نمایش دسترسی پیدا کنید. علاوه بر ایستگاه ها، می توانید امکانات استراحت را در اپلیکیشن مشاهده کنید. ما فکر می کنیم به ویژه برای سفرهای طولانی مدت مفید خواهد بود.

KGM – Türkiye Trafik | ترافیک ترکیه

برنامه ای که توسط اداره کل بزرگراه ها ساخته شده است برای نشان دادن کل وضعیت جاده ها در ترکیه است. یکی از سودمندترین جنبه های این برنامه این است که می توانید به تمام اطلاعات ترافیک ترکیه دسترسی داشته باشید. بنابراین، اگر قصد سفر بین شهرها را دارید، می توانید عملیات تعمیر و نگهداری را همراه با جریان در مسیر جاده مشاهده کنید. علاوه بر این، می توانید از طریق اپلیکیشن به اطلاعات عوارض بزرگراه دسترسی داشته باشید و پیگیری کنید که آیا عوارض را نقض کرده اید یا خیر.

İspark | پارک

اگر هر روز در استانبول رانندگی می کنید، ممکن است برای پارکینگ نیز به کمک نیاز داشته باشید. اپلیکیشن ایسپارک، خدمات پارکینگ شهرداری کلانشهر استانبول، به شما امکان دسترسی به اطلاعات به روز پارکینگ را می دهد. شما می توانید نزدیکترین پارکینگ را با موقعیت آن مشاهده کنید. همچنین می توانید جزئیات مهم مانند تعداد خودروهای موجود و اطلاعات قیمت را از طریق برنامه بررسی کنید.

درباره‌ی سارا علیزاده

همچنین ببینید

اپلیکیشن زنگ هشدار alarmy

Alarmy، بهترین و جذاب ترین اپلیکیشن زنگ هشدار

Alarmy، بهترین و جذاب ترین اپلیکیشن زنگ هشدار  اگر شما یکی از کسانی هستید که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × دو =