grand pera avm

مرکز خرید گرند پرا استانبول

مرکز خرید گرند پرا استانبول

یکی از بزرگترین مراکز خرید مورد توجه در منطقه بی اوغلو شهر استانبول مرکز خرید گرند پرا (Grand Pera AVM) می‌باشد. این مرکز و مجتمع تجاری با ظاهر مدرن و لوکس خود توانسته در جذب مخاطب و گردشگر موجود در قلب تاریخی شهر استانبول تا حدودی موفق عمل کند و در جمع مراکز خرید با اهمیت در این منطقه و مناطق حومه خود قرار گیرد. مرکز خرید گرند پرا در قلب استانبول و در خیابان استقلال این منطقه نزدیک میدان تکسیم واقع گردیده است.

مرکز خرید گرند پرا استانبول

Grand Pera AVM نماد زندگی اجتماعی و فرهنگ خرید برای سال‌ها، در محبوب‌ترین محله شلوغ استانبول ، قصد دارد به‌عنوان یک مرکز زندگی- نسل جدید در خدمت فرهنگ، هنر ،سرگرمی، مد و غذای استانبول باشد.

مرکز خرید گرند پرا که در نوامبر 2016 درهای خود را به روی بازدیدکنندگان خود باز کرد و با معماری داخلی و خارجی خود خیره کننده بود، روح بی اوغلو را با درک گذرگاه و درک ادغام شده با خیابان با بافت تاریخی خود منعکس می کرد، با ترکیب برند خود بازدیدکنندگان را به خود جلب می کند و مفهوم متفاوت کسانی که مد را از نزدیک دنبال می کنند. هدف آن احیای روح مرکز خرید با مفهوم معاصر و مکان های تفریحی که با بافت بی اوغلو هماهنگ است.

مرکز خرید گرند پرا استانبول

گرند پرا ، ساختمان تاریخی سرکل d’Orient، سینما Emek با ظرفیت 600 نفر با فضای فروشگاهی 1250 متر مربع، 8 سالن فیلم جدید با ظرفیت 800 نفر، یک سالن با چیدمان 150 صندلی جمعیت با ظرفیت کل مخاطبان 1550 نفر از ارزش های استانبول و ترکیه می باشد و به عنوان یکی از مراکز جذاب و دیدنی کشور خودنمایی می کند.

مرکز خرید گرند پرا استانبول

نقشه و موقعیت جغرافیایی مرکز خرید گرند پرا استانبول

درباره‌ی سارا علیزاده

همچنین ببینید

Kozyatagi Cuma Pazari

جمعه بازار کوزیاتاگی استانبول

جمعه بازار کوزیاتاگی استانبول جمعه بازار کوزیاتاگی استانبول (Kozyatagi Cuma Pazari) که در فاصله چند …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 3 =