برنامه‌های فرهنگی و هنری ترکیه در ماه فوریه 2023

برنامه‌های فرهنگی و هنری ترکیه در ماه فوریه 2023

برنامه‌های فرهنگی و هنری ترکیه در ماه فوریه 2023

فستیوال جَز «نیلوفر»

موضوع امسال جشنواره جَز نیلوفر که برای هشتمین بار با مخاطبان دیدار خواهد، «تخیلات» است. این جشنواره در روز ۹ فوریه توسط GoGo Penguin افتتاح می‌شود و با اجراهای «مرت پکدورانر»، «ایتامار بوروچوف»، «یمن بلوز» و «گیوم پرت» تا روز ۱۹ فوریه ادامه خواهد داشت.

فستیوال فیلم‌های فرانسوی

فستیوال «فیلم فرانسوی من» که به کارگردانان جوان اختصاص دارد، تا ۱۳ فوریه همزمان با فرانسه در پلتفرم آنلاین GAIN قابل تماشا است. علاوه بر این، می‌توانید هنگام تماشای فیلم‌هایی در ژانرهای مختلف، از درام گرفته تا انیمیشن، کمدی تا ترسناک، روی مبل گرم و نرم خود در رای‌گیری آنلاین مخاطبان هم شرکت کنید.

شکسپیر روی صحنه

نمایشنامه «رام‌ کردن زن سرکش» یکی از آثار مشهور شکسپیر است که از روز ۳ تا ۲۵ فوریه در Moda Sahnesi استانبول، به روی صحنه خواهد رفت. از بازیگران مشهور این نمایش می‌توان به «ملیس بیرکان»، «تیمور آجار» و «اولوچ اسن» اشاره کرد.

نمایشگاه انفرادی «کارلوس آیرس» در بی‌اوغلو

نمایشگاه انفرادی کارلوس آیرس، هنرمند اسپانیانی، با نام «من خواهد مُرد… همانطور که تو» از ۱۱ فوریه در گالری زیلبرمن در آپارتمان تاریخی Mısır استانبول قابل بازدید خواهد بود. این نمایشگاه شامل آثار متنوعی ازجمله آثار تایپوگرافی، چیدمان و مجسمه و با رویکرد «زندگی در لحظه» می‌شود.

کنسرت تامینو در زورلو

تامینو، نام منحصربه‌فردی است که موسیقی محلی عربی را با گیتار هم‌آوار کرده است. او با همکاری انجمن فرهنگ و هنر استانبول İKSV روز ۱۸ فوریه روی صحنه خواهد رفت. بلیت‌های این رویداد را می‌توانید در فولکس واگن ارنا خریداری کنید.

کنسرت گریپین در آنکارا، کایسری، قونیه و بورسا

در نهایت لیست فعالیت‌های هنری و فرهنگی ماه فوریه را با «گریپین»، یکی از محبوب‌ترین گروه‌های موسیقی راک ترکیه تمام می‌کنیم. این گروه در روز ۳ فوریه در مرکز فرهنگی «ینی‌محله ناظم حکمت» در آنکارا، روز ۴ فوریه در مرکز فرهنگ و هنر «کادیر هاس» کایسری، در ۱۸ فوریه در مرکز فرهنگی و هنری «سلجوکلو» قونیه و در ۲۴ فوریه در سالن AKKM عثمان‌گازی در بورسا به روی صحنه خواهند رفت.

درباره‌ی سارا علیزاده

همچنین ببینید

İmzalı Müze

موزه «کتاب‌های امضا شده» در کوچک‌چکمجه استانبول

موزه «کتاب‌های امضا شده» در کوچک‌چکمجه استانبول شهرداری کوچک‌چکمجه استانبول از موزه کتاب های امضا …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + پنج =