نمایشگاه هنر معاصر استانبول

نمایشگاه هنر معاصر استانبول

نمایشگاه هنر معاصر استانبول

نمایشگاه هنر معاصر استانبول(CI-Contemporary Istanbul)، نمایشگاه هنری پیشرو در منطقه و پلتفرمی بزرگ است که هنرمندان، گالری ها و مجموعه داران از سراسر جهان را به هم متصل می کند. این مجموعه که در سال 2006 راه اندازی شد، متعهد به نمایش هنرهای استثنایی معاصر و پیشبرد ایده های جدید است.

نمایشگاه هنر معاصر استانبول یک سازمان هنری متشکل از گالری‌های بین‌المللی، مؤسسات هنری و هنرمندانی است که توسط کمیته انتخاب انتخاب می‌شوند.

استانبول معاصر با مشارکت گالری‌های ترکی و بین‌المللی، آثاری از نقاشی‌های مدرن و معاصر، مجسمه‌ها، ویدئوها، عکس‌ها، اینستالیشن‌ها و نسخه‌های محدود را ارائه می‌دهد.

نمایشگاه هنر معاصر استانبول با هدف تبدیل شدن به یکی از پنج نمایشگاه برتر هنری، به ترویج توسعه هنر مدرن و معاصر ترکیه که اکنون در سراسر جهان شناخته شده است، ادامه می دهد و مجموعه ها به طور منظم به نمایش گذاشته می شوند.

نمایشگاه هنر معاصر استانبول، فرصتی را برای بازدیدکنندگان خود فراهم می کند تا آخرین تجربه هنری را با رویکرد بین المللی خود درگیر کنند. این فقط یک رویداد 4 روزه یک بار در سال نیست. استانبول معاصر در طول سال مجموعه‌ای از کنفرانس‌ها را با عنوان «گفت‌وگوهای CI»، نمایشگاه‌های هنری خصوصی و رویدادهای کوچک‌تر همراه با دوسالانه ارائه می‌کند. CI بستری فرهنگی فراهم می کند که مجموعه داران، هنرمندان، روزنامه نگاران، صاحبان گالری ها، منتقدان و هنردوستان را متحد می کند.

نوزدهمین نمایشگاه هنر معاصر استانبول در روزهای سوم الی ششم آبان ماه در مرکز کنگره استانبول(Istanbul Congress Center) برگزار می گردد.

تاریخ برگزاری 03 الی 06 آبان ماه 1403- (27-24 اکتبر 2024)
محل برگزاری مرکز کنگره استانبول (Istanbul Congress Center)
شرح صنعت هنر معاصر و مدرن
آدرس Harbiye, Darülbedai Cd. No:3, 34367 Şişli/İstanbul
تلفن 00 99 373 212 90+
وب سایت contemporaryistanbul.com

بروزترین تقویم نمایشگاه های استانبول ترکیه

توجه : با توجه به امکان جابجایی تاریخ برگزاری نمایشگاه ، خواهشمندیم قبل از هر اقدامی با سایت رسمی نمایشگاههای ترکیه یا آزانس های مسافرتی معتبر تماس حاصل فرمایید.

درباره‌ی سارا علیزاده

همچنین ببینید

START BEAUTY ISTANBUL EXPO 2024

نمایشگاه لوازم آرایشی و زیبایی استانبول

نمایشگاه لوازم آرایشی و زیبایی استانبول نمایشگاه لوازم آرایشی و زیبایی استانبول (2024 START BEAUTY …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 1 =