با استانبول کارت هم خرید کنید و هم وام بگیرید

با استانبول کارت هم خرید کنید و هم وام بگیرید

استانبول کارت یکی از کارت‌های مهم شهری استانبول است که بدون آن زندگی در شهر برایتان سخت‌تر خواهد شد. این کارت به جز امکان خرید از فروشگاه‌های مختلف امکان وام دهی هم دارد. سال گذشته، شهرداری استانبول قراردادی با Deniz bank امضا کرد و به واسطه آن میلیون‌ها دارنده استانبول کارت تا سقف هزار و ۲۰۰ لیر از حمایت نقدی بدون بهره برخوردار شدند.

BELBİM، یکی از شرکت‌های تابعه شهرداری استانبول که کنترل الکترونیکی و زیرساخت استانبول کارت را دارد، اکنون با FibaBanka به توافق رسیده است تا وام بدون بهره تا سقف ۵۰۰۰ لیر با سررسید ۲۴ ماهه به دارندگان استانبول کارت بدهد.

استانبول کارت

استانبول کارت را می توانید در 6 هزار اتوبوس، هزار و 273 ایستگاه مترو، 43 ایستگاه متروبوس، 66 ایستگاه حمل و نقل دریایی، 3 ایستگاه تله کابین در 7 نقطه، 52 ایستگاه تراموا، 514 پارکینگ ایسپارک، 136 هزار پارکینگ در شهر استانبول استفاده کنید.

آیا می دانستید استانبول کارت در 10 هزار مکان دیگر هم به دردتان میخورد؟

یکی از شرکت هایی که به تازگی در نرم افزار خود امکان خرید با استانبول کارت را داده است Starbucks است، اما پیش از این هم اپ Getir امکان خرید با استانبول کارت را فراهم کرده بود.

استانبول کارت

به جز برخی اپلیکیشن های موبایلی شما می توانید از استانبول کارت در خریدهای خود از فروشگاه های زنجیره ای خود شهرداری به نام Beltur استفاده کنید.

علاوه بر آن از سال گذشته امکان خرید از فروشگاه های Şok ، Migros، CarrefourSA، BIM، A101 نیز فراهم است.

همچنین شهرداری استانبول با استفاده از این کارت در همکاری با بانک های دیگر به صورت سالانه وام پرداخت می کند. اگرچه پول چندانی نیست، اما گره راه برخی ها را می گشاید.

در سال گذشته وام تا سقف هزار لیر پرداخت می شد.

در 30 می 2020 هم اعلام شده است که بین 2 هزار 50 تا 5 هزار لیر وام در همکاری FibaBanka به برخی متقاضیان با بازپرداخت دو سه ساله اعطا خواهد شد.

درباره‌ی سارا علیزاده

همچنین ببینید

چرا استانبول را برای جراحی کاشت مو انتخاب کنیم؟

چرا استانبول را برای جراحی کاشت مو انتخاب کنیم؟

چرا استانبول را برای جراحی کاشت مو انتخاب کنیم؟ وقتی در هر خیابانی از استانبول …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − یازده =