مرکز خرید آدرس استانبول

مرکز خرید آدرس استانبول

مرکز خرید آدرس استانبول یکی از مراکز خرید استانبول و نخستین مرکز فروشگاهی دکوراسیون منزل میباشد که محدوده وسیعی از فروشگاههای با کیفت عالی لوازم طراحی منزل و مجموعه ای از فروشگاههای اختصاصی را شامل میشود. مرکز خرید Addres Istanbul توسط یکی از بزرگترین معمارهای محلی، Emre Arolat، طراحی شده است. استفاده از ستونهای صیقلی و شیشه ای مدرن در فروشگاههای زنجیره ای از نقاط برجسته کار اوست.

 

مرکز خرید آدرس استانبول اولین و تنها مرکز خرید دکوراسیون منزل ترکیه است. روند کاری مرکز خرید آدرس استانبول اینگونه است که مارک های طراحی داخلی و خارجی مشهور همه زیر یک سقف در آدرس استانبول جمع آوری شده اند . در واقع دکوراسیون خانه و لوازم جانبی در یک فضای راحت و منحصر به فرد در این مرکز ارائه شده است. هر سبکی را که برای اتاق نشیمن ، اتاق خواب ، باغ و یا حتی دفتر خود ترجیح می دهید، دکوراسیون زیبای آن را از مرکز خرید آدرس استانبول تهیه کنید .

مرکز خرید آدرس استانبول خدمات حرفه ای طراحی و نصب و راه اندازی و حمل لوکس ترین و مدرن ترین محصولات از سراسر جهان را به صاحب خانه ها ارائه می دهد . ویژگی مرکز خرید آدرس استانبول این است که مشتریان با بازدید ازاین مرکز ، تجسم میکنند در یک منزل در حال گردش هستند و از اتاق خواب به نشیمن یا پذیرایی و … وارد می شوند . در این دکوراسیون ها انتخاب های باور نکردنی اتفاق افتاده و از محصولات نادر با طراحهای زیبا استفاده شده است و همه موارد از جمله نور ، کفپوش سخت و نرم ، طراحی حمام، طراحی آشپزخانه و لوازم خانگی در نظر گرفته شده است .

نقشه و موقعیت جغرافیایی مرکز خرید آدرس استانبول

 

درباره‌ی سارا علیزاده

همچنین ببینید

Kadıköy Antikacılar Sokağı

خرید در خیابان عتیقه فروشان کادیکوی استانبول

خرید در خیابان عتیقه فروشان کادیکوی: فضای تاریخی و افسانه ای خیابان تلال زاده (Tellalzade …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × یک =