نمایشگاه ماشین آلات و یراق آلات صنایع چوب استانبول

نمایشگاه ماشین آلات و یراق آلات صنایع چوب استانبول

نمایشگاه ماشین آلات و یراق آلات صنایع چوب استانبول (WoodTech, Wood Processing Machines, Cutting Tools and Hand Tools Fair) از تاریخ 17 الی 21 مهر ماه 1400 در نمایشگاه بین المللی استانبول(tuyap) شهر استانبول برگزار می گردد.

نمایشگاه ماشین آلات و یراق آلات صنایع چوب استانبول مهمترین نمایشگاه صنایع چوب در ترکیه می باشد که طیف گسترده ای از محصولات مانند ماشین آلات و تجهیزات فنی برای پردازش محصولات جنگلی، محصولات نیمه تمام، تکمیل نما، مونتاژ و بسته بندی را ارائه می دهد. همچنین شرکت های محلی و بین المللی را که در زمینه های مختلف صنعتی فعالیت می کنند دور هم جمع می کند. علاوه بر نوآوری در صنعت چوب، محصولات جنگلی و بخش های مختلف تکنولوژی را می توان در این نمایشگاه مشاهده کرد.

نمایشگاه ماشین آلات و یراق آلات صنایع چوب استانبول، در کنار نمایشگاه صنایع جانبی مبلمان اینترموب برگزار می شود و تنها نمایشگاه بین المللی است که در آن شما طیف گسترده ای از محصولات، ماشین آلات تولید محصولات نیمه تمام و لوازم جانبی در یک مکان با هم دارید.

شما با حضور در این نمایشگاه می توانید ماشین آلات صنایع چوب از نام های تجاری پیشرو جهان را ببینید و در بزرگترین نمایشگاه ماشین آلات چوب در اوراسیا با هم مقایسه کنید.

تاریخ برگزاری 17 الی 21 مهر1400- (13-09 اکتبر 2021)
محل برگزاری مرکز همایش و کنگره نمایشگاه تویاپ (Tuyap)
شرح صنعت ماشین آلات و صنایع چوب
آدرس Cumhuriyet Mahallesi, Eski, Hadımköy Yolu Cd 9/1, 34500 Büyükçekmece/İstanbul, Turkey
تلفن 00 11 867 212 90+
وب سایت www.woodtechistanbul.com

تقویم نمایشگاه های 2021 استانبول ترکیه

توجه : با توجه به امکان جابجایی تاریخ برگزاری نمایشگاه ، خواهشمندیم قبل از هر اقدامی با سایت رسمی نمایشگاههای ترکیه یا آزانس های مسافرتی معتبر تماس حاصل فرمایید.

درباره‌ی سارا علیزاده

همچنین ببینید

China Homelife Turkey 2024

نمایشگاه محصولات چین در استانبول

نمایشگاه محصولات چین در استانبول نمایشگاه محصولات چین در استانبول (China Homelife 2024) در روزهای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + چهار =