visit istanbul

Visit istanbul، پلتفرم گردشگری استانبول

Visit istanbul، پلتفرم گردشگری استانبول بر پایه هوش مصنوعی، رونمایی شد

شهرداری استانبول با هدف رونق گردشگری و سهولت دسترسی گردشگران به امکانات و اماکن شهرداری، از پلتفرم «Visit istanbul» رونمایی کرد. این پلتفرم علاوه بر اینکه دارای راهنمای گردشگری هوش مصنوعی است، بستر مناسبی برای تولیدکنندگان محتوا نیز به شمار می رود.

به گزارش خبرگزاری آناتولی در روز چهارشنبه 13 دسامبر، اکرم امام اوغلو، در نشستی که در هتل بشیکتاش برگزار شد، ضمن رونمایی از پلتفرم «ویزیت استانبول» گفت: «هدف ما از ساخت این پلتفرم این است که داستان استانبول را به خلاقانه ترین و بدیع ترین شکل بازگو کنیم. شهرداری استانبول همچنین در حال ایجاد یک مرکز داده های گردشگری در سطح جهانی است.»

visit istanbul

امام اوغلو با تاکید بر اینکه «ویزیت استانبول» دروازه این شهر به جهان است، افزود: هدف این پروژه، پرورش احساس تعلق استانبولی ها و تقویت صدای این شهر در سراسر حهان است. این پلتفرم در تلاش است تا تجربه همه افراد از شهر استانبول را به نمایش بگذارد.

این پروژه همچنین راهنمای هوش مصنوعی استانبول را معرفی خواهد کرد. بازدیدکنندگان را در طول سفر خود به طور صوتی به شهر راهنمایی می کند. اپلیکیشن هوش مصنوعی که در فوریه 2024 اجرا خواهد شد و دسترس عموم قرار خواهد گرفت، برای اولین بار در جهان است.

درباره‌ی سارا علیزاده

همچنین ببینید

معرفی اپلیکیشن “استانبول مال شما | İstanbul Senin”

اپلیکیشن “استانبول مال شما” چیست؟ آیا حاضرید زندگی خود را در استانبول آسان تر کنید؟ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک − 1 =