یکشنبه 3 بهمن 1400
باشگاه سوارکاری کمر کانتری استانبول

باشگاه سوارکاری کمر کانتری استانبول

باشگاه سوارکاری کمر کانتری استانبول

باشگاه سوارکاری کمر کانتری(Kemer Country Club) پانزده سال پیش در منطقه کمربورگاز تأسیس گردیده است و دارای امکانات بی‌نظیری می‌باشد. این باشگاه از جمله مراکز سوارکاری با آموزش وکادری مجرب و کامل می‌باشد که مخاطبان آماتور از آن استقبال زیادی کرده‌اند.

این باشگاه سوارکاری که زیر مجموعه فدراسیون بین المللی اسب سواری(FEI) از مهمترین باشگاه های سوارکاری در اروپا به حساب می آید.

باشگاه سوارکاری کمر کانتری استانبول

به طور کلی در مجموعه ۱۵۰ تا ۲۰۰ اسب مخصوص سوارکاران با تجربه و ۲۰ اسب برای افراد مبتدی موجود می‌باشد. این مجموعه دارای ۲۶۸ اصطبل اسب نیز می باشد.قیمت سوارکاری در این مجموعه از ۵۰ تا ۱۰۰ لیر می‌باشد.

از مهمترین مزایای این مجموعه ورزشی داشتن هتلی مجلل در این مجموعه برای پذیرائی از مهمانان و مسافران داخلی و خارجی می باشد که با رزرو اتاق در این هتل به خصوص در هنگام مسابقات به راحتی به تماشای مسابقات بین المللی و نظاره آن می پردازند.همچنین مجموعه کمربورگاز دارای رستوران ها و کافه های متعدد جهت پذیرائی از مخاطبان خود می باشد.

باشگاه سوارکاری کمر کانتری استانبول

این باشگاه همچنین به عنوان یک مرکز آموزش خصوصی نیز فعالیت می کند. برنامه های توسعه برای مبتدیان در این باشگاه ارائه می شود و ورزش سوارکاری نیز ارائه می شود. از آنجایی که تصور می شود سوارکاران باید از سنین پایین شروع به تمرین کنند ، از پونی کلوپ و سواران جوان اهمیت ویژه ای برخوردار می شوند.

این باشگاه سوارکاری در مرکز استانبول از ناحیه ایوب در منطقه کمر بورگاز می‌باشد.

نقشه و موقعیت جغرافیایی باشگاه سوارکاری کمر کانتری استانبول

برگرفته از پیج istanbul.gardy

درباره‌ی سارا علیزاده

سارا علیزاده

همچنین ببینید

پرتره های بازیافتی "دنیز ساگدیچ" در فرودگاه استانبول

پرتره های بازیافتی “دنیز ساگدیچ” در فرودگاه استانبول

پرتره های بازیافتی “دنیز ساگدیچ” در فرودگاه استانبول زباله های جمع آوری شده در فرودگاه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *