kaave falı

Kaave، اپلیکیشن فال قهوه ترکیه

 Kaave، اپلیکیشن فال قهوه ترکیه ای

آیا به دنبال کسی هستید که بعد از نوشیدن قهوه شما ثروت شما را بخواند؟ طالع بینی کاوه می تواند بعد از هر فنجان قهوه بخت شما را بخواند. برای استفاده از اپلیکیشن کافی است از قهوه عکس بگیرید و آن را ارسال کنید. بعد از مدتی تعبیر برای شما ساخته می شود.

 

دانلود اپلیکیشن از اپ استور و گوگل پلی

دانلود از اپ استور دانلود از گوگل پلی

قهوه ای که چهل سال است از آن یاد می شود، انتظار می رود که آبستن معجزه باشد. در واقع نیاز به فال از همین جا ناشی می شود. بنابراین در کنار طعم عالی قهوه ، فال قهوه از جایگاه ویژه ای نیز برخوردار است. امروزه فالگیرانی که به دنبال کمی سرگرمی و کمی کنجکاوی هستند، اکنون انتظارات مردم را در بسترهای اجتماعی برآورده می کنند. اپلیکیشن Kaave یکی از این اپلیکیشن هاست. Kaave
بیش از 25 میلیون کاربر دارد و تا کنون بیش از 350 میلیون فال قهوه خوانده است. به نظر می رسد که اپلیکیشنی که به کاربرانی که آن را دارند معتاد می شود، دیگر نیازی به فال گرفتن قهوه را نیز از بین می برد.

kaave falı

فرقی نمی‌کند روز یا شب، Falcı Bacı منتظر شماست تا هر وقت خواستید فال قهوه‌تان را بخوانید. از فنجان قهوه و نعلبکی عکس می گیرید و می فرستید و شروع می کنید به انتظار فال که مخصوص شما تعبیر می شود. می توانید ثروت های دریافتی خود را در تلفن خود نگه دارید یا کارت های ثروت خود را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. علاوه بر این، کارت شانس ویژه شما در آلبوم عکس شما قرار دارد تا بتوانید کارت های ثروت خود را در توییتر ، فیس بوک ، پینترست و اینستاگرام به اشتراک بگذارید.

اگر با حساب فیسبوک خود وارد اپلیکیشن شوید، ثروت شما نیز می تواند به صندوق پست الکترونیکی شما ارسال شود.

علاوه بر Falcı Bacı، فالگیرهای دیگری که در رشته خود خبره هستند به دنبال فالگیرهای زیبا هستند تا به سوالات شما در مورد رشته هایی که کنجکاو هستید پاسخ دهند. ملک ابله برای عشق، زندگی خانوادگی و روابط دوجانبه و یاس برای آینده مالی و زندگی تجاری همیشه همراه شماست. ایزابل در تفاسیر طولانی تر و دقیق تر متخصص است. نیتت را حفظ کن و بقیه را به ایزابل بسپار .

طالع بینی ها با توجه به هزاران شکل و الگوی موجود در عکس های فنجانی که ارسال می کنید تفسیر می شوند و اطلاعاتی که در مورد خودتان و فال ویژه شما برای فال شما می دهید بررسی می شود. این برنامه طالع بینی تفسیر شده شما را به همراه عکس های فنجانی در آیفون شما ذخیره می کند. علاوه بر این، اطلاعات شما را به خاطر می آورد تا بتوانید دوباره وارد شوید. وقتی با فیس‌بوک وارد می‌شوید، این فرصت را به شما می‌دهد تا از حساب فیسبوک خود، از جمله همه دستگاه‌هایتان، به ثروت خود دسترسی داشته باشید.

معرفی اپلیکیشن های کاربردی در ترکیه

درباره‌ی سارا علیزاده

همچنین ببینید

برنامه فوق کاربردی در سفر به استانبول

“bilen.app “برنامه فوق کاربردی در سفر به استانبول در واتساپ یا تلگرام به bilen.app پیام …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *