دوشنبه 4 بهمن 1400

مرکز خرید ایست مارینا استانبول

مرکز خرید ایست مارینا استانبول

مرکز خرید ایست مارنیا استانبول(İstmarina AVM) در منطقه کارتال قسمت آسیایی شهر استانبول واقع گردیده که در ساحل منطقه کارتال قرار دارد و به علت داشتن سازه ای مدرن از رزدیدانس های آن بسیار مشهور و قابل توجه می باشد.

مرکز خرید ایست مارینا استانبول

مرکز خرید İstmarina با سرمایه ای بالغ بر 250 میلیون یورو شامل 70 هزارمترمربع مساحت با 200 واحد تجاری در 3 طبقه مستقل ساخته و مورد دسترسی عموم قرار گرفت.

مارک های مشهور با صنایع خاص و مجموعه های جدید در مرکز خرید İstmarina حضور دارند که سبب گردیده اند که این مرکز تجاری به عنوان بزرگترین مرکز خرید در سواحل منطقه آسیایی شناخته شود. علاوه بر مخلوطی از مارکت های غنی یک پارکینگ با ظرفیت 2 هزار خودرو، زمین های بازی کودکان و بسیاری از تجهیزات دیگر در این مرکز واقع شوند.

مرکز خرید ایست مارینا استانبول

مرکز خرید ایست مارینا با رستوران های چند گزینه ای خود از غذاهای جهانی و کافه ها به شما این امکان را می دهد که در هر ساعتی از شبانه روز از آن لذت ببرید.

مرکز خرید ایست مارینا استانبول

شرکت ساختمانی Dap Yapı با سابقه ای بالغ بر ربع قرن در حوزه ساخت و ساز ساختمان های مسکونی و مرکز تجاری İstmarina را به شکل لوکس و جذاب مورد بهره برداری قرار داده است.

نحوه دسترسی به مرکز خرید ایست مارینا استانبول

برای دسترسی آسان به مرکز خرید ایست مارینا می توان از خطوط مترو منطقه کارتال استانبول از خط مترو M4 از کادیکوی و همچنین از مینی بوس و اتوبوس ها از منطقه کادیکوی به سمت کارتال و ایستگاه دلفین مرمره به عنوان جایگزین استفاده نمود.

مرکز خرید ایست مارینا استانبول

وب سایت مرکز خرید istmarina avm istanbul

نقشه و موقعیت جغرافیایی مرکز خرید ایست مارینا استانبول

منبع:istanbul.gardy

درباره‌ی سارا علیزاده

سارا علیزاده

همچنین ببینید

بازار شکلات استانبول

بازار شکلات استانبول

بازار شکلات استانبول کشور ترکیه در سال های اخیر به شدت در صنعت تولید شکلات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *