معرفی اپلیکیشن “استانبول مال شما | İstanbul Senin”

اپلیکیشن “استانبول مال شما” چیست؟

آیا حاضرید زندگی خود را در استانبول آسان تر کنید؟

مردم استانبول با نصب اپلیکشن شهر هوشمند “İstanbul Senin” می توانند به راحتی به تمام خدماتی که نیاز دارند دسترسی داشته باشند.

دانلود اپلیکیشن از اپ استور و گوگل پلی

دانلود از اپ استور دانلود از گوگل پلی

برنامه فوق العاده استانبول : İstanbul Senin

استانبول سنین با ده ها ویژگی به تمام ساکنان استانبول خدمات می دهد که زندگی شما را آسان تر می کند.

برنامه هایی که زندگی شما را در یک برنامه آسان تر می کنند!

این اپلیکیشن خدماتی را که مردم استانبول بیشتر به آن نیاز دارند جمع آوری کرده و آنها را در برنامه İstanbul Senin گنجانده است. بدین ترتیب می توانید از یک نقطه به صورت رایگان و به راحتی به تمامی این خدمات دسترسی داشته باشید و با انجام تراکنش هایی که روزها با گوشی هوشمند خود درگیر بوده اید در چند مرحله زندگی خود را آسان تر کنید. علاوه بر این، می توانید از محتوای بافت تاریخی استانبول، سلیقه ها، رویدادهای فرهنگی و هنری لذت ببرید.

دسترسی به تمام خدمات با شناسه دیجیتال

با استانبول سنین می توانید با خیال راحت، بدون وقفه و به راحتی به اپلیکیشن های کوچکی که خدمات مختلفی را از طریق هویت دیجیتال ارائه می دهند، دسترسی پیدا کرده و تراکنش ها را انجام دهید.

با پرداخت کد QR در حمل و نقل و بسیاری از خدمات دیگر

کارت های اعتباری، استانبول کارت و کارت شناسایی شما که در برنامه به کیف پول الکترونیکی خود اضافه می کنید، همیشه با خیال راحت همراه شما خواهند بود. می توانید با برنامه های کوچک ما مانند İSKİ، İGDAŞ و İstanbulkart، تراکنش های خود را با خیال راحت و سریع انجام دهید. علاوه بر پرداخت قبوض از طریق استانبول سنین، می توانید خرید و حمل و نقل خود را نیز به سرعت و به صورت عملی انجام دهید.

همه چیز در مورد حمل و نقل استانبول در دسترس شماست!

می توانید با اضافه کردن پول به استانبول کارت خود، مانده و تراکنش های خود را پیگیری کنید، از وضعیت شلوغی در İSPARKs مطلع شوید، یا به راحتی زمان خود را با برنامه اتوبوس من کجاست برنامه ریزی کنید.

تمام سوالات و شکایات خود را بلافاصله ارسال کنید!

با پشتیبانی زنده، می توانید برنامه های جدید ایجاد کنید و درخواست بررسی دقیق برای تمام سوالات و شکایات خود در مورد استانبول کنید. همچنین می توانید برنامه های قبلی خود را از طریق کانال های مختلف مشاهده کنید.

اتصال به اینترنت رایگان و نامحدود

ارائه خدمات اینترنت همراه رایگان به استانبولی ها، IBB Wi-Fi فقط در استانبول سنین برای گوشی های هوشمند در دسترس است! اکنون با Wi-Fi IBB متصل شوید و از دسترسی رایگان و آسان لذت ببرید.

بلیط رویداد و ورودی رایگان

از طریق برنامه استانبول سنین؛ با برنامه های کوچک İBB Kültür و IBB Etkinlik می توانید صدها کنسرت، تور، کارگاه، تئاتر و بلیط نمایش فیلم را در هزاران مکان در بسیاری از نقاط شهر دریافت کنید و همچنین می توانید به بسیاری از فضاهای İBB رایگان وارد شوید.

بیشتر بخوانید: معرفی اپلیکیشن های کاربردی در ترکیه

درباره‌ی سارا علیزاده

همچنین ببینید

نزدیک‌ترین و لذت‌بخش‌ترین آدرس برای غذا، نوشیدنی و رویدادها در استانبول

نزدیک‌ترین و لذت‌بخش‌ترین آدرس برای غذا، نوشیدنی و رویدادها در استانبول BELTUR، به عنوان شرکت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + 9 =