Benim Ormanım

معرفی اپلیکیشن تلفن همراه «جنگل من»

معرفی اپلیکیشن تلفن همراه «جنگل من»

اپلیکیشن تلفن همراه «جنگل من(Benim Ormanım)» به سفارش اداره کل مدیریت جنگل‌ها (OGM) دوستداران طبیعت را با انواع اطلاعات در مورد ۵۰ پارک جنگلی و ۳۵ مسیر اکوتوریسم را در اختیار دوستداران طبیعت می‌گذارد.

Benim Ormanım

دانلود اپلیکیشن از اپ استور و گوگل پلی

دانلود از اپ استور دانلود از گوگل پلی

 

اپلیکیشن تلفن همراه «جنگل من» به سفارش اداره کل مدیریت جنگل‌ها (OGM) دوستداران طبیعت را با انواع اطلاعات در مورد ۵۰ پارک جنگلی و ۳۵ مسیر اکوتوریسم را در اختیار دوستداران طبیعت می‌گذارد.

افزایش شهرنشینی و اپیدمی کووید-۱۹ در سراسر جهان، باعث شده است که هم عادت گردش و هم علاقه به طبیعت گردی افزایش یابد. اکنون بسیاری از مردم به جای مکان‌های شلوغ حتی اگر هوای آزاد باشد، تعطیلات خود را در طبیعت و مناطق جنگلی که قلب طبیعت هستند می گذرانند.

گفتنی است با برنامه‌ها و اقداماتی که در حوزه جنگل‌داری انجام شده، فرصت‌های گردشگری متنوع و افزایش یافته و سالانه ۱۰۰ میلیون لیر به این مقاصد گردشگری ترکیه کمک می‌کند.

Benim Ormanım

OGM اپلیکیشن موبایل «جنگل من» را راه اندازی کرد تا شهروندان بتوانند بهتر از مسیرهای بوم گردی، پارک های جنگلی و مناطق تفریحی در سراسر کشور بهره مند شوند و اطلاعات دقیق تری از این مکان ها به دست آورند. با این اپلیکیشن جنگل هایی که هم زینت و هم قدرت ترکیه هستند با شهروندان دیدار می کنند.

Benim Ormanım

این برنامه از سیستم عامل های IOS و Android قابل دسترسی است. تب های “پارک های جنگلی” و “مسیرهای بوم گردی” از کاربرانی که برنامه را در دستگاه های تلفن همراه خود دانلود می کنند استقبال می کنند. هنگامی که تب “پارک های جنگلی” وارد می شود، لیستی از حدود 50 منطقه پارک در سراسر کشور ظاهر می شود.

پس از انتخاب منطقه جنگلی، گزینه هایی مانند اطلاعات تماس در مورد مکان مورد نظر، فعالیت هایی که باید در منطقه انجام شود، مسیر پیاده روی، رستوران، نمازخانه، محوطه پیک نیک، زمین بازی کودکان و پارکینگ وجود دارد.

با انتخاب تب “مسیرهای بوم گردی”، کاربران با جزئیات 35 مسیر در سراسر کشور مواجه می شوند. در این برگه علاوه بر اطلاعات مربوط به مناطق جنگلی، مناطق کمپینگ، ورزش در فضای باز، عکاسی و مناظر چشم پرنده از مسیرها وجود دارد. علاوه بر این، هر دو تب “پارک های جنگلی” و “مسیرهای بوم گردی” مسیرها و اطلاعات فوری آب و هوا را برای رفتن به مناطق مذکور ارائه می دهند. ویژگی های جدید در فواصل زمانی معین به برنامه اضافه می شود.

Benim Ormanım

OGM همچنین به شهروندان هشدار داد که از فعالیت هایی که می تواند باعث آتش سوزی در مناطق طبیعی شود خودداری کنند. این موسسه درخواست کرد در بازدید از مناطق حساس آتش سوزی به ویژه در مناطق دریای اژه، مدیترانه و مرمره حساسیت بیشتری نشان دهد.

Benim Ormanım

اطلاعات نمایش داده شده در اپلیکیشن جنگل من:

پارک های جنگلی:

  • وضعیت آب و هوا
  • اطلاعات رستوران ها و پارکینگ ها
  • راه های پیاده روی
  • محل فعالیت

راه های اکوتوریسم:

  • وضعیت آب و هوا
  • راه های پیاده روی
  • محل کمپ اطلاعات نقشه ای
  • اطلاعات مربوط به راه ها
  • فعالیت هایی که در مسیر می توان انجام داد

معرفی اپلیکیشن های کاربردی در ترکیه

 

درباره‌ی سارا علیزاده

همچنین ببینید

نزدیک‌ترین و لذت‌بخش‌ترین آدرس برای غذا، نوشیدنی و رویدادها در استانبول

نزدیک‌ترین و لذت‌بخش‌ترین آدرس برای غذا، نوشیدنی و رویدادها در استانبول BELTUR، به عنوان شرکت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × پنج =