افتتاح 7 مسیر جدید دریایی در استانبول

افتتاح 7 مسیر جدید دریایی در استانبول

افتتاح 7 مسیر جدید دریایی در استانبول

در ماه گذشته طی جلسه مرکز هماهنگی حمل و نقل شهرداری کلانشهر استانبول تصمیم گرفته شده بود که ۷ مسیر دریایی جدید در این شهر ایجاد شود.

این هفت مسیر جدید از اول نوامبر در مناطق مختلف استانبول شروع به کار کرده است.

با اضافه شدن ۷ خط جدید، قرار است تعداد سفرهای دریایی موجود در شهر ۱۷ درصد افزایش یافته و به ۲۷۰ هزار برسد.

Kadıköy->Kasımpaşa->Fener->Sütlüce->Eyüp

قیمت: 11/50 لیر

مدت زمان این خط که بین (کادیکوی-کاسیم پاشا – فنر – سوتلوجه-ایوپ) انجام می شود، 50 دقیقه پیش بینی شده است. یک موتور مسافربری با ظرفیت 400 نفر در زمستان و حداقل 550 نفر در تابستان در این خط استفاده می شود که برای انجام 24 سفر در ساعت در ساعت برنامه ریزی شده است.

Avcılar->Bakırköy->Kadıköy

قیمت: 28/47 لیر

خط (آوجیلار- باکیرکوی – کادیکوی) که مدت زمان آن 50 دقیقه پیش بینی شده است، برای انجام 24 سفر روزانه برنامه ریزی شده است. این خط با اتوبوس دریایی با ظرفیت حداقل 350 نفر در زمستان و تابستان سرویس دهی می شود.

Avcılar->Bostancı

قیمت: 31/85 لیر
در خط (آوجیلار-بوستانجی)که فاصله بین Avcılar و Bostancı را به 45 دقیقه کاهش می دهد، 20 سفر روزانه در نظر گرفته شده است. اتوبوس های دریایی با ظرفیت مسافر در زمستان و تابستان حداقل 350 نفر در این خط استفاده می شود.

Maltepe->Büyükada->Heybeliada->Burgazada->Kınalıada

قیمت: 21/90 لیر
مدت زمان خط (مالتپه-بیوک آدا-هیبلی آدا-بورگاز آدا- کینالی آدا) 65 دقیقه خواهد بود. در واقع قرار است روزانه 24 سفر انجام شود. قرار است از موتور مسافربری با ظرفیت حداقل 400 مسافر در زمستان و ظرفیت مسافر تابستانی حداقل 550 نفر استفاده شود.

Çengelköy->Kabataş

قیمت: 9/47 لیر
در خط (چنگل کوی-کاباتاش) که انتظار می رود 20 دقیقه طول بکشد، قرار است 24 سفر روزانه انجام شود. در این خط از یک موتور مسافربری با ظرفیت مسافر زمستانی حداقل 220 نفر و ظرفیت مسافر تابستانی حداقل 330 نفر استفاده می شود.

Beşiktaş->Kabataş->Karaköy->Kasımpaşa->Sütlüce->Eyüp

قیمت: 11/50 لیر

در خط (بشیکتاش – کاباتاش – کاراکوی – کاسیم پاشا – سوتلوجه – ایوپ) 12 سفر روزانه در نظر گرفته شده است. مدت زمان سفر این خط که با موتورهای مسافربری سرویس دهی می شود 50 دقیقه خواهد بود.

Bostancı->Caddebostan->Moda->Kadıköy->Kabataş

قیمت: 11/50 لیر

مدت زمان خط (بوستانجی-جاده بوستان-مودا-کادیکوی-کاباتاش) که بین دو قاره انجام می شود 70 دقیقه خواهد بود. در واقع قرار است روزانه 10 سفر انجام شود. موتورهای مسافری با ظرفیت مسافر زمستانی حداقل 220 نفر و ظرفیت مسافر تابستانی حداقل 330 نفر در این خط برنامه ریزی شده است.

درباره‌ی سارا علیزاده

همچنین ببینید

Bahçeşehir Gölet Park İstanbul

پارک برکه‌ای باهچه شهیر استانبول

پارک برکه‌ای باهچه شهیر استانبول پارک برکه‌ای باهچه شهیر (Bahçeşehir Gölet Park)، فرصتی عالی برای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *