11pets، اپلیکیشن مراقبت از حیوانات خانگی

11pets، اپلیکیشن مراقبت از حیوانات خانگی

11pets دقیق ترین پلت فرم مراقبت از حیوانات خانگی

اپلیکیشن 11pets یک برنامه ایده آل برای کسانی که حیوانات خانگی دارند، 11pets به شما امکان می دهد وزن، آلرژی، واکسیناسیون و موارد دیگر حیوان خانگی خود را ثبت کنید.

وبسایت 11pets

دانلود اپلیکیشن از اپ استور و گوگل پلی

دانلود از اپ استور دانلود از گوگل پلی

مراقبت از حیوانات خانگی با اپلیکیشن 11pets

مراقبت از حیوان خانگی یک وظیفه چند نفره است . 11pets این امکان را برای همه این افراد فراهم می کند تا اطلاعات خود را به اشتراک بگذارند و با یکدیگر همکاری کنند تا بهترین مراقبت ممکن را ارائه دهند.

با 11 حیوان خانگی ، متخصصان، پناهگاه ها و خانواده ها می توانند سوابق مراقبت را به اشتراک بگذارند . آنچه را که می خواهید به اشتراک بگذارید، با چه کسی و برای چه مدت انتخاب کنید.

11pets به شما این امکان را می دهد که تمام جزئیاتی را که برای یک حیوان خانگی مهم است حفظ کنید. این شامل سوابق پزشکی کامل، مراقبت های خانگی، مراقبت های بهداشتی و درمان های پیشگیرانه مانند واکسیناسیون و کرم زدایی است.

ما داده های حیوان خانگی شما را با جدیدترین فناوری ها ذخیره می کنیم تا امنیت و حریم خصوصی آنها را تضمین کنیم . داده‌های شما در 11pets: Cloud با پشتیبان‌گیری مداوم و حفاظت‌های فراوان، ایمن هستند.

11pets

اپلیکیشن 11pets

برای خانواده هایی که حیوانات خانگی دارند

با بیش از 50 ویژگی برای مراقبت از هر نیاز آنها. برای کرم زدایی، واکسیناسیون، مراجعه به دامپزشک یا آرایشگر خود یادآوری کنید، یک پرونده پزشکی کامل داشته باشید، بهداشت را پیگیری کنید و همه چیز را با مراقبان خود به اشتراک بگذارید.

برای سازمان های حمایت از حیوانات

یک راه حل واحد برای تمام نیازهای شما. مدیریت حیوانات، فرزندخواندگی، سوابق پزشکی، داوطلبان، حضور در وب و ارتباط با پذیرندگان. با استفاده از رابط وب و برنامه های تلفن همراه با همه اعضای سازمان خود همکاری کنید.

برای آرایشگران حرفه ای حیوانات خانگی

با بیش از 40 ویژگی برای رسیدگی به تمام مشکلات واقعی و روزمره. در زمان صرفه جویی کنید، خدماتی را که به مشتریان خود ارائه می دهید بهبود بخشید، سالن خود را بهتر بشناسید، راحت کار کنید و تمام هزینه های اضافی را فراموش کنید. روی آنچه دوست دارید تمرکز کنید و بقیه را به ما بسپارید.

برای شرکت های مسئول در بخش حیوانات خانگی

11pets به همراه چندین سازمان حمایت از حیوانات این امکان را به شرکت‌های این بخش می‌دهد تا از طریق برنامه‌های مسئولیت‌های اجتماعی شرکتی خود در حمایت مالی شرکت کنند. شرکت خود را با یک هدف عالی مرتبط کنید. به مخاطبان ما دسترسی پیدا کنید و محصولات خود را به هزاران صاحب حیوان خانگی فعلی و آینده که از پلتفرم 11pets: Adopt به صورت روزانه استفاده می کنند، بشناسانید.

معرفی اپلیکیشن های کاربردی در ترکیه

درباره‌ی سارا علیزاده

همچنین ببینید

تجربه یک زندگی آرام و شاد با اپلیکیشن Meditopia

مدیتوپیا، اپلیکیشن مدیتیشن برای کنترل اضطراب و تنفس بهتر مدیتوپیا، یک برنامه مدیتیشن، یک برنامه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 2 =