نمایشگاه بین المللی صنعت پنجره استانبول

نمایشگاه بین المللی صنعت پنجره استانبول

نمایشگاه بین المللی صنعت پنجره استانبول (Eurasia Window Fair) از تاریخ 14 الی 17 اسفند 1398 در مرکز نمایشگاهی tuyap استانبول برگزار می گردد.

نمایشگاه صنعت پنجره استانبول مهم ترین نمایشگاه تجاری صنعت پنجره در منطقه اوراسیا می باشد.

نمایشگاه پنجره استانبول طیف گسترده ای از محصولات از قبیل: پنجره ها، پروفیل های پنجره، انواع کرکره، مواد خام اولیه، و محصولات و لوازم کمکی، مکانیزم، سیستم های نما، عایق و آلومینیوم – فن آوری پردازش کامپوزیت را ارئه می دهد.

شما در نمایشگاه پنجره استانبول، مخاطبان بین المللی این صنعت را خواهید دید.

نمایشگاه Eurasia Window Fair دومین بزرگترین نمایشگاه صنعت پنجره در ترکیه و منطقه می باشد که ، ٥٥٠٠٠ فعال حرفه ای این حوزه را از حدود ١٠٠ کشور دنیا به خود جذب می کند و برای شما بستر تجاری بی نظیری فراهم می آورد. این رویداد بیش از یک نمایشگاه تجاری است. برنامه های مختلف این رویداد برای کاربران حرفه ای این صنعت اطلاعات مفیدی ارائه می کند و شما را در برقراری ارتباط با شرکت های صنعتی، ناشران و حرفه ای های این صنعت در سطح جهانی یاری می کند.

در حال حاضر، نمایشگاه پنجره استانبول، با نمایشگاه شیشه و درب استانبول (Cam Eurasia Glass -Eurasia Door Fair) به‌صورت هم‌زمان برگزار می‌شود که این نمایشگاه‌ها نیز در ترکیه پیشرو هستند. این سه نمایشگاه برای صنعتگران، معماران و پیمانکاران، بستری تجاری و منبعی بی‌نظیر فراهم می‌کنند تا بتوانند طیف جامعی از محصولاتشان را در آن بیابند.

تاریخ برگزاری 14 الی 17 اسفند 1398- (07-04 مارس 2020)
محل برگزاری مرکز همایش و کنگره نمایشگاه تویاپ (Tuyap)
شرح صنعت صنعت پنجره
آدرس Cumhuriyet Mahallesi, Eski, Hadımköy Yolu Cd 9/1, 34500 Büyükçekmece/İstanbul, Turkey
تلفن 00 11 867 212 90+
وب سایت eurasiawindowfair.com

تقویم نمایشگاه های 2020 استانبول ترکیه

توجه : با توجه به امکان جابجایی تاریخ برگزاری نمایشگاه ، خواهشمندیم قبل از هر اقدامی با سایت رسمی نمایشگاههای ترکیه یا آزانس های مسافرتی معتبر تماس حاصل فرمایید.

درباره‌ی سارا علیزاده

همچنین ببینید

IAAF İstanbul 2022

نمایشگاه آثارهنری و عتیقه‌جات استانبول

نمایشگاه آثارهنری و عتیقه‌جات استانبول سومین نمایشگاه آثار هنری و عتیقه استانبول (2022 Istanbul Art …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.