نمایشگاه بین المللی تصفیه آب و فاضلاب استانبول

نمایشگاه بین المللی تصفیه آب و فاضلاب استانبول

نمایشگاه بین المللی تصفیه آب و فاضلاب استانبول از تاریخ 08 الی 10 فروردین ماه ۹8 در محل مرکز تجارت جهانی استانبول(ifm) در شهر استانبول برگزار می گردد.

نمایشگاه IFAT Eurasia برای فن آوری های زیست محیطی در ترکیه، 412 شرکت از بنز ترکیه و 18 کشور خارج از کشور در سال 2017 با 17000 متر مربع به نمایشگاه جذب کرده است. این به طور کامل راه حل های جدید و محصولات Zui در زمینه فن آوری حفاظت از محیط زیست را نشان داد. 62٪ از غرفه داران خارج از ترکیه هستند، عمدتا از جمله آلمان، اتریش، جمهوری چک، فرانسه، سوئیس، ایتالیا، چین، یونان، هلند و اسپانیا.

پیوستن به دایره بین المللی در سال 2019!

در اینجا، با کارشناسان محیط زیست روبه رو هستیم، مشتریان بالقوه برداشت می کنند و اخبار Zui را تبادل می کنند. این نمایشگاه در تاریخ 28-30 مارس 2019 در استانبول برگزار خواهد شد. در این نمایشگاه، نشست های اجلاس، انجمن های گروهی، میزگردان و دیگر انجمن ها برگزار خواهد شد و ارقام ارشد صنعت از سراسر جهان با یکدیگر ارتباط برقرار خواهند کرد.

IFAT Eurasia پلتفرم ایده آل شما برای درک مفاهیم جالب، کشف ایده های نوآورانه، توسعه مشتریان جدید یا ایجاد روابط تجاری جدید است.

تاریخ برگزاری 08 الی 10  فروردین 1398 -(30-28 مارس 2019)
محل برگزاری مرکز تجارت جهانی استانبول (IFM)
شرح صنعت فن آوری های زیست محیطی
آدرس Yeşilköy Mahallesi, Atatürk Cd. 5/5, 34149 Bakırköy
تلفن 00 52 468 212 90+
وب سایت  ifm.com.tr

توجه : با توجه به امکان جابجایی تاریخ برگزاری نمایشگاه ، خواهشمندیم قبل از هر اقدامی با سایت رسمی نمایشگاههای ترکیه یا آزانس های مسافرتی معتبر تماس حاصل فرمایید.

درباره‌ی سارا علیزاده

همچنین ببینید

INTERDYE & TEXTILE PRINTING EURASIA 2024

نمایشگاه چاپ و رنگرزی منسوجات استانبول

نمایشگاه چاپ و رنگرزی منسوجات استانبول ششمین نمایشگاه بین المللی رنگ، رنگدانه، مواد شیمیایی نساجی، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − هشت =