بهترین مناطق مسکونی استانبول کجاست؟

بهترین مناطق مسکونی استانبول کجاست؟

پاسخ این سوال ارتباط مستقیم به سلیقه و بودجه مد نظر خریدار دارد که بسته به این دو اصل میتواند برای سرمایه گذاری اقدام کند .اگر که به دنبال خرید ملک در مرکز بخش قدیمی استانبول میباشید ، به خاطر داشته باشید که قیمت این مناطق بسیار گران است و گاهی اوقات اصلاٌ ربطی به نوساز بودن و نبودن ملک ندارد . مثلاٌ اگر منطقه بشیکتاش استانبول را در نظر بگیریم در این منطقه حتی در کوچه و پس کوچه ها نیز قیمت املاک بالا میباشد . قیمت زمین در این مناطق گران میباشد و به علاوه زمین و فضای خالی جهت ساخت و ساز موجود نمیباشد و همینطور برقراری مترو در مناطق مرکزی شهر در قیمت املاک این منطقه تاثیر بسیار زیادی گذاشته است .

از جمله این مناطق مرکزی استانبول میتوان به مناطق ذیل اشاره کرد:

ببک
باکرکوی
سلطان احمد
بی اغلو
کادیکوی
بشیکتاش
نیشان تاشی
مسلک
آتاکوی
آتاکنت
اما اگر مایل هستید در مجموعه های نوساز استانبول که دارای امکانات رفاهی مناسب و همینطور فضای سکونتی میباشند نسبت به خرید اقدام نمایید ، بخش غربی استانبول را به شما پیشنهاد می کنیم . به این منطقه استانبول در واقع استانبول مدرن گفته میشود و از جهاتی بهترین مناطق برای سکونت در استانبول محسوب می گردند . همینطور علاقمندان به خرید ملک جهت سرمایه گذاری نیز بیشتر این مناطق شهر استانبول را برای سرمایه گذاری ترجیح میدهند .

از جمله این مناطق میتوان به موارد ذیل اشاره کرد :

اسنیورت
بیلوک دوزو
آوجیلار
باهچه شهیر
کوچوک چکمجه
بیوک چکمجه
از دیگر ویژگی های بخش های غربی شهر استانبول میتوان به ساخت و ساز ها و شهرک های ممتاز جدید اشاره کرد که همواره برای زندگی در استانبول به نسبت خانه دهای مستقل گزینه مناسب تر و معقول تری میباشند.

درباره‌ی سارا علیزاده

همچنین ببینید

شرایط و نحوه افتتاح حساب در گارانتی بانک ترکیه ۲۰۲۴

گارانتی بانک ترکیه | شرایط و نحوه افتتاح حساب بانکی

شرایط و نحوه افتتاح حساب در گارانتی بانک ترکیه ۲۰۲۴ گارانتی بانک (Garanti BBVA Bank) …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + یک =