TOS+H Expo 2024

نمایشگاه ایمنی و بهداشت شغلی ترکیه 2024

نمایشگاه ایمنی و بهداشت شغلی ترکیه 

پنجمین نمایشگاه ایمنی و بهداشت شغلی ترکیه (TOS+H Expo 2024) در روزهای 13 الی 15 اردیبهشت ماه 1403 در مرکز کنگره استانبول (Istanbul Congress Center) برگزار می‌گردد.

111 شرکت از 9 کشور مختلف در TOS+H Expo، نمایشگاه پیشرو تخصصی ایمنی و بهداشت شغلی ترکیه که برای چهارمین بار بین 14 تا 17 می 2022 برگزار شد، شرکت کردند. نمایشگاه TOS+H به دلیل اهمیت روزافزون حفاظت شخصی، ایمنی شغلی و محیط کار سالم به موقع برگزار شد.
شرکت کنندگان این فرصت را داشتند تا با آخرین روندها و محصولات در زمینه مدیریت ایمنی شغلی و اقدامات برای حفاظت از ایمنی و سلامت در محیط کار در شرکت های صنعتی میزبان بازدیدکنندگان هدف ترکیه ای خود باشند.

سمپوزیوم ایمنی و بهداشت حرفه ای که توسط اتاق صنعت استانبول (ISO) برگزار شد، با مشارکت گسترده به مدت چهار روز برگزار شد. با پرداختن به مسائل بهداشتی و ایمنی فعلی شغلی، نیروی محرکه مهمی برای ایجاد فرهنگ رعایت احتیاط در مشاغل در ترکیه و کشورهای همسایه ایجاد شد. در مجموع 4309 بازدیدکننده از 58 کشور به چهارمین نمایشگاه TOS+H آمدند.

تاریخ برگزاری 13 الی 15 اردیبهشت ماه 1403- (04-02 می 2024)
محل برگزاری مرکز کنگره استانبول (Istanbul Congress Center)
شرح صنعت ایمنی و بهداشت شغلی و حرفه ای
آدرس Harbiye, Darülbedai Cd. No:3, 34367 Şişli/İstanbul
تلفن 00 99 373 212 90+
وب سایت toshexpo.com.tr

بروزترین تقویم نمایشگاه های استانبول ترکیه

توجه : با توجه به امکان جابجایی تاریخ برگزاری نمایشگاه ، خواهشمندیم قبل از هر اقدامی با سایت رسمی نمایشگاههای ترکیه یا آزانس های مسافرتی معتبر تماس حاصل فرمایید.

درباره‌ی سارا علیزاده

همچنین ببینید

برگزاری «هفته فرهنگی ایران» در استانبول

برگزاری «هفته فرهنگی ایران» در استانبول

برگزاری «هفته فرهنگی ایران» در استانبول به مناسبت چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × پنج =