بهترین برنامه های مدیتیشن برای اندروید و iOS

Meditopia، بهترین برنامه مدیتیشن برای اندروید و iOS

Meditopia، بهترین برنامه مدیتیشن برای اندروید و iOS

Meditopia، یک برنامه مدیتیشن، یک برنامه عالی است که زمانی که در طول روز استرس و عصبانیت دارید، و زمانی که نمی توانید در شب به خواب بروید، به کمک شما می آید.

شما می توانید به بیش از 250 جلسه مراقبه با کیفیت صوتی برتر، به زبان های آلمانی، انگلیسی، اسپانیایی و ترکی گوش دهید. میتوانید مدیتیشن را یاد بگیرید. برای آرامش به موسیقی با صداهای طبیعی زیبا گوش دهید، از تایمر مدیتیشن استفاده کنید و اجازه دهید برنامه های توسعه یافته مخصوص شما را به موضوعات مختلف ذهن آگاهی راهنمایی کنند.

وبسایت Meditopia

دانلود اپلیکیشن از اپ استور و گوگل پلی

دانلود از اپ استور دانلود از گوگل پلی

مدیتشن این روز ها بسیار پر طرفدار است و روزانه کلاس های مدیتیشن بیشتری در شهرها افتتاح می گردد. مدیتیشن یک تمرین ذهنی است که از نظر علمی تاثیر مثبت آن بر روان و فعالیت مغز ثابت شده است. همان طور که ورزش کردن سبب بهبود وضعیت جسمانی ما می شود، انجام تمرینات مدیتیشن نیز اثرات مثبتی بر ذهن ما می گذارند. روش های انجام دادن مدیتیشین و مراقبه بسیار متنوع است و در مناطق مختلف جهان حتی از روش های ریلکس کردن برای درمان کردن بیماری های سخت روحی و همچنین جسمی استفاده می کنند.

بهترین برنامه های مدیتیشن برای اندروید و iOS

کسانی که مدیتیشن را به صورت مرتب انجام می دهند، هم کمتر دچار اضطراب و افسردگی می شوند و هم شادمانی و رضایت بیشتری از زندگی دارند. مدیتیشن آرامش عمیقی ایجاد می کند که در آن احساس توازن و تعادل فکری خواهید کرد. دستاورد این تعادل فکری افزایش بصیرت، ارتقای افکار، و خونسردی در برخورد با مشکلات است. آرامش و خود شناسی بیشتر و پذیرش بهتر دیگران روابط اجتماعی را نیز دگرگون می کند. مدیتیشن با ایجاد شرایط رهایی از استرس می تواند به کاهش علائم بسیاری از بیماریها کمک کند.

بهترین برنامه های مدیتیشن برای اندروید و iOS

Meditopia عنوان یک اپلیکیشن برای آموزش و تمرین مدیتیشن است که توسط گروه نرم افزاری Meditasyon توسعه و به صورت رایگان در گوگل پلی و اپل استور منتشر شده است. این برنامه به شما کمک می کند تا با تمرین های مرحله به مرحله مدیتیشن، آرامش را در زندگی خود پیدا کرده و استرس را از خودتان دور کنید. شما می توانید با استفاده از این برنامه و راهکار هایی که در آن به شما پیشنهاد می شود به راحتی هر گونه احساس ناراحتی، دلتنگی، عصبانیت، ناخوشی و … را از خودتان دور کرده و کم کم با راهنمایی های برنامه به یک استاد مدیتیشن تبدیل شوید و نهایت استفاده را از روز ها و ساعت های پیش رویتان ببرید. تنها کافیست در روز یک وقت خالی برای این برنامه درست کرده و با استفاده از آن شادی را در زندگی خودتان کشف کنید.

اپلیکیشن Meditopia یک برنامه عالی و بسیار کاربردی برای تمامی کسانی است که حس می کنند استرس های کار و زندگی آن ها را تحت فشار زیادی قرار داده است و همواره احساس خستگی می کنند یا امیدی به آینده ندارند. این برنامه می تواند برای این گونه افراد یک شروع تازه باشد. Meditopia با کسب رضایت کاربران اندرویدی توانسته است امتیاز عالی 4.3 از 5.0 را از کاربران گوگل پلی دریافت کند.

معرفی اپلیکیشن های کاربردی در ترکیه

درباره‌ی سارا علیزاده

همچنین ببینید

برنامه فوق کاربردی در سفر به استانبول

“bilen.app “برنامه فوق کاربردی در سفر به استانبول در واتساپ یا تلگرام به bilen.app پیام …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *