سایت و اپلیکیشن سفارش نان در استانبول

سایت و اپلیکیشن سفارش نان در استانبول

İstanbul Halk Ekmek (IHE)  شرکت شهرداری کلانشهر استانبول است که با هدف تولید، توزیع و ایجاد واحدهای لازم برای توزیع به منظور رفع نیاز استانبولی ها به نان معمولی، ارزان، سالم و باکیفیت و انواع محصولات غذایی با آرد تاسیس شده است.

این شرکت علاوه بر نان، محصولاتی مانند آرد، کلوچه و چیپس نان نیز تولید می کند. کارخانه های آن در Sultangazi Cebeci , Eyüpsultan , Edirnekapı و Kartal Cevizli واقع شده اند.

فروش محصولات در کیوسک هایی با آرم ihe انجام می شود و همچنین محصولات را به برخی از سوپرمارکت ها عرضه می کنند.می توانید نزدیک ترین بوفه به خانه خود را پیدا کنید. ممکن است به دلیل قیمت نان که کمی مقرون به صرفه تر از نانوایی های معمولی است، جلوی بوفه صف هایی تشکیل شود.

این شرکت در استانبول تمامی مراحل تولید خود را در محیطی بهداشتی، دست نخورده و با کیفیت بالا انجام می دهد. IHE که تقریباً 10 درصد از نیازهای نان استانبول را برآورده می کند، در بیش از 3000 نقطه فروش خدمات ارائه می دهد. 52 نوع محصول را از طریق کیوسک ها، بازارها، فروشگاه های زنجیره ای، نقاط مصرف انبوه و فروشگاه های فروش نان به استانبولی ها تحویل می دهد.

با میانگین ظرفیت فرآوری خمیر روزانه 535 تن در نان معمولی، ظرفیت تولید 1 میلیون و 800 هزار قطعه نان معمولی 250 گرمی در 13 خط تولید و همچنین ظرفیت تولید بیش از 1 میلیون نان را در 2 خط تولید دارد.

سایت و اپلیکیشن سفارش نان در استانبول | İstanbul Halk Ekmek وب سایت: ihe.istanbul

دانلود اپلیکیشن از اپ استور و گوگل پلی

دانلود از اپ استور دانلود از گوگل پلی

سایت و اپلیکیشن سفارش نان در استانبول | İstanbul Halk Ekmek

بیشتر بخوانید: معرفی اپلیکیشن های کاربردی در ترکیه

درباره‌ی سارا علیزاده

همچنین ببینید

نزدیک‌ترین و لذت‌بخش‌ترین آدرس برای غذا، نوشیدنی و رویدادها در استانبول

نزدیک‌ترین و لذت‌بخش‌ترین آدرس برای غذا، نوشیدنی و رویدادها در استانبول BELTUR، به عنوان شرکت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + شش =