GESS Turkey 2023

کنفرانس و نمایشگاه تجهیزات آموزش استانبول

کنفرانس و نمایشگاه تجهیزات آموزش استانبول

نمایشگاه تجهیزات آموزش استانبول (GESS Turkey 2023) در روزهای 04 الی 06 خردادماه 1402 در مرکز همایش و نمایشگاه لطفی کردار استانبول (ICEC) برگزار می گردد.

نمایشگاه تجهیزات آموزش استانبول دسترسی مربیان به محصولات و راه حل هایی را فراهم می کند که نیاز کلاس مدرن را برآورده می کند و راه یادگیری دانش اموزان را دگرگون می کند ‌.

در کنار این نمایشگاه یک کنفرانس اجرا می شود و GESS TURKEY را به یک رویداد کامل برای صنعت آموزش تبدیل می کند . در این کنفرانس شما امکان آشنا شدن با روش های نوین تدریس و اساتید مجرب را خواهید داشت.

برای اطمینان از ارائه سخنرانان و موضوعاتی که واقعا برای شما مهم است ، با اعضای جامعه آموزشی در تماس مداوم است. این رویداد بهترین موارد را در زمینه تجهیزات آموزشی به نمایش می گذارد تا به معلمان کمک کند تا آموزش بهتری داشته باشند و دانش آموزان نیز یادگیری موثر تری داشته باشند

این نمایشگاه در معرض دید جدیدترین نوآوری ها در محصولات و خدمات آموزشی و همچنین نمایش زنده رهبران بازار جهانی قرار دارد. به عنوان بخشی از نمونه کارهای تاسیس نمایشگاه ها و کنفرانس های آموزشی کلاس جهانی ، GESS Turkey دارای بیش از ١٠٠ برند برتر آموزشی جهانی است که بهترین و جدیدترین محصولات را از کل حوزه آموزشی به نمایش می گذارد. برای همه سطوح حرفه ای آموزشی طراحی شده است ، چه شما یک مدیر باشید ، چه رئیس تدارکات ، چه رئیس گروه ، چه رئیس دانشگاه هستید ، چه استاد ، معلم هستید یا فقط درگیر آموزش هستید برای هر شخص اطلاعات مناسبی وجود دارد

تاریخ برگزاری 04 الی 06 خردادماه 1402- (27-25 می 2023)
محل برگزاری کنگره مرکزی استانبول(ICC)
شرح صنعت تجهیزات آموزشی
آدرس Harbiye, Darülbedai Caddesi No:3, 34367 Şişli/İstanbul
تلفن 00 90 373 212 90+
وب سایت www.gess-turkey.com

بروزترین تقویم نمایشگاه های استانبول ترکیه

توجه : با توجه به امکان جابجایی تاریخ برگزاری نمایشگاه ، خواهشمندیم قبل از هر اقدامی با سایت رسمی نمایشگاههای ترکیه یا آزانس های مسافرتی معتبر تماس حاصل فرمایید.

درباره‌ی سارا علیزاده

همچنین ببینید

SCAFFOLDING & FORMWORK 2023

نمایشگاه بین المللی داربست و قالب استانبول

نمایشگاه بین المللی داربست، قالب، سکوهای متحرک و فن آوری های ساختمان های صنعتی استانبول …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.