foteg istanbul 2023

نمایشگاه فناوری های فرآوری موادغذایی استانبول

نمایشگاه فناوری های فرآوری موادغذایی استانبول

شانزدهمین نمایشگاه فناوری های فرآوری موادغذایی استانبول (2023 FOTEG ISTANBUL) در تاریخ 15 الی 17 تیرماه 1402 در مرکز نمایشگاهی Ifm استانبول برگزار می گردد.

نمایشگاه فناوری های فرآوری موادغذایی استانبول فرصت ملاقات تولیدکنندگان تجهیزات فرآوری مواد غذایی، نمایندگان شرکت های تولید مواد غذایی و مدیران ارشد است. این نمایشگاه با حضور غرفه داران و بازدیدکنندگان از سراسر جهان، فرصت های زیادی را برای آشنایی با آخرین اتفاقات این صنعت در یک بازار بزرگ فراهم می کند.

با رشد اقتصاد ترکیه، ترکیه به بازار مهمی برای تولیدکنندگان و تامین کنندگان مواد افزودنی غذایی اروپایی و آمریکای شمالی تبدیل شده است. با توجه به افزایش تقاضا برای افزودنی های غذایی با کیفیت و مواد طعم دهنده مختلف، FOTEG ISTANBUL به یک مرکز با ایده های فراوان برای کسانی که مایل به ورود به این بازار سودآور هستند تبدیل شده است. تولیدکنندگانی که می‌خواهند درباره افزودنی‌ها/مواد تشکیل‌دهنده باکیفیت که پایه و اساس تولید غذا را تشکیل می‌دهند بیشتر بیاموزند، در FOTEG ISTANBUL ملاقات خواهند کرد، جایی که آنها همچنین فرصت دارند شبکه تجاری و سهم بازار خود را افزایش دهند.

بسته بندی برای بخش مواد غذایی از اهمیت حیاتی برخوردار است زیرا یک سیستم بسته بندی پیشرفته برای حفظ محصولات و حفظ کیفیت آنها بسیار مهم است. از آنجایی که تولیدکنندگان و تامین کنندگان مواد غذایی به دنبال یافتن راه هایی برای افزایش دوام محصول هستند، تقاضا برای محصولات بسته بندی به سرعت رشد کرده است. واردات ماشین آلات بسته بندی مواد غذایی در سال های اخیر در ترکیه با نرخ ۱۲ درصد رشد داشته است.

FOTEG ISTANBUL اولین نمایشگاه تخصصی در ترکیه در رابطه با بسته بندی مواد غذایی است و با گردآوری متخصصان بخش از سراسر جهان یک بستر تجاری قدرتمند برای بسته بندی، حمل و نقل، ذخیره سازی و توزیع فراهم می کند.

FOTEG ISTANBUL فرصتی است که در آن به اعضای بخش تولید نان جدیدترین محصولات و خدمات ارائه می شود و در عین حال بستر برقراری تماس های تجاری در سطح بین المللی به آنها داده می شود. FOTEG ISTANBUL به ارتقای این بخش کمک می کند و میزبان متخصصان بسیاری از سراسر جهان، به ویژه از کشورهای همسایه است.

گروه کالایی نمایشگاه بین المللی فناوری های مواد غذایی استانبول:

  • فن آوری های پردازش مواد غذایی
  • فن آوری های بسته بندی مواد غذایی
  • افزودنی های غذایی
  • ایمنی و بهداشت مواد غذایی
  • فن آوری های نانوایی
  • خدمات حمل و نقل

همزمان با برگزاری نمایشگاه فناوری های فرآوری موادغذایی استانبول (2023 FOTEG ISTANBU)، دهمین نمایشگاه تخصصی دام و طیور ترکیه(Viv Türkiye 2023) در روزهای ششم الی هشتم جولای 2023 در مرکز تجارت جهانی استانبول(Ifm) برگزار می گردد.

تاریخ برگزاری 15 الی 17 تیرماه 1402-(08-06 جولای 2023)
محل برگزاری مرکز تجارت جهانی استانبول (IFM)
شرح صنعت فرآوری مواد غذایی
آدرس Yeşilköy Mahallesi, Atatürk Cd. 5/5, 34149 Bakırköy/İstanbul, Turkey
تلفن 00 52 468 212 90+
وب سایت www.fotegistanbul.com

بروزترین تقویم نمایشگاه های استانبول ترکیه

توجه : با توجه به امکان جابجایی تاریخ برگزاری نمایشگاه ، خواهشمندیم قبل از هر اقدامی با سایت رسمی نمایشگاههای ترکیه یا آزانس های مسافرتی معتبر تماس حاصل فرمایید.

 

درباره‌ی سارا علیزاده

همچنین ببینید

SCAFFOLDING & FORMWORK 2023

نمایشگاه بین المللی داربست و قالب استانبول

نمایشگاه بین المللی داربست، قالب، سکوهای متحرک و فن آوری های ساختمان های صنعتی استانبول …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.