دوشنبه 4 بهمن 1400
نمایشگاه دروازه صادرات به افريقا

نمایشگاه دروازه صادرات به افريقا

نمایشگاه دروازه صادرات به افريقا

نمایشگاه دروازه صادرات به افريقا (Export Gateway to Africa 2021) از 11 الی 13 آذرماه 1400 در نمایشگاه بین المللی استانبول(CNR Fair Center) برگزار می گردد.

شعار نمایشگاه: ما دیدگاه شما را در مورد بازار آفریقا تغییر می دهیم

دروازه صادرات به آفریقا ، به منظور فراتر رفتن از بازار در حال کوچک شدن اروپا و ایجاد یک شبکه تجاری و صادراتی گسترده به آفریقا برای بخش های پیشرو ترکیه و افزایش حجم تجارت بین ترکیه و کشورهای آفریقایی در مرکز نمایشگاه استانبول برگزار خواهد شد.

این نمایشگاه که توسط شرکت CNR هولدینگ، نمایشگاه استانبول برگزار می شود، که اقتصاد ترکیه را در بازار بین المللی به جلو می برد، شرکت کنندگان را با تجار آفریقایی گرد هم می آورد و به آنها فرصتی برای ایجاد ارتباطات تجاری جدید، به اشتراک گذاری اطلاعات و ایجاد فرصت می دهد.

این نمایشگاه با بهره‌گیری از فرصت‌های مبادلات جهانی در جهان، این امکان را برای شرکت‌کنندگان فراهم می‌کند تا در بازار جدید که به 100 میلیارد دلار رسیده است، شرکت کنند.

با بیش از 35 سال تجربه، هلدینگ CNR حجم تجارت را در پلت فرم ایده آلی افزایش می دهد که در آن همه شرکت کنندگانی که می خواهند در بازار جهانی اثری از خود به جای بگذارند، پتانسیل خریدار غنی بازار آفریقا را کشف خواهند کرد و در عین حال سهم بزرگی در اقتصاد هر دو کشور با همکاری ها و سرمایه گذاری های بلند مدت و دائمی بین ترکیه و آفریقا ایجاد شده است.

دروازه صادرات به آفریقا، که شبکه ای را ایجاد می کند که بازارها را پوشش می دهد، فرصت ملاقات با برندها و تامین کنندگان پیشرو جهان، تحقیق، تجارت، کشف نوآوری ها و بهره مندی از تجربه تصمیم گیرندگان پیشرو در صنعت را در زیر یک سقف فراهم می کند.

نمایشگاه دروازه صادرات به آفریقا که با هدف افزایش این رقم به بیش از 50 میلیارد دلار توسط ترکیه که سالانه 24 میلیارد دلار به قاره آفریقا صادر می کند، میزبان بخش های پیشرو خواهد بود.

دروازه صادرات به آفریقا ، که میزبان بیش از 400 شرکت کننده از ترکیه و بیش از 5000 خریدار آفریقایی از قاره آفریقا با بیش از 750 نشست B2B خواهد بود ، بین 2 تا 4 دسامبر 2021 در مرکز نمایشگاه CNR اکسپو استانبول برگزار خواهد شد .

تاریخ برگزاری 11 الی 13 آذر 1400- (04 – 02 دسامبر 2021)
محل برگزاری مرکز نمایشگاه CNR استانبول
شرح صنعت صادرات به آفریقا
آدرس Yeşilköy, CNR Expo, CNR Expo, Bakırköy/Istanbul, Turkey
تلفن ۷۴ ۷۴ ۴۶۵ ۲۱۲ ۹۰+
وب سایت exportgatewayafrica.com

تقویم نمایشگاه های 2021 استانبول ترکیه

توجه : با توجه به امکان جابجایی تاریخ برگزاری نمایشگاه ، خواهشمندیم قبل از هر اقدامی با سایت رسمی نمایشگاههای ترکیه یا آزانس های مسافرتی معتبر تماس حاصل فرمایید.

درباره‌ی سارا علیزاده

سارا علیزاده

همچنین ببینید

نمایشگاه تجهیزات شهربازی استانبول

نمایشگاه تجهیزات شهربازی استانبول

نمایشگاه تجهیزات شهربازی استانبول نهمین نمایشگاه بین المللی تجهیزات شهربازی استانبول (2022 ATRAX) از تاریخ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *