نزدیک‌ترین و لذت‌بخش‌ترین آدرس برای غذا، نوشیدنی و رویدادها در استانبول

نزدیک‌ترین و لذت‌بخش‌ترین آدرس برای غذا، نوشیدنی و رویدادها در استانبول

BELTUR، به عنوان شرکت سهامی مدیریت و تجارت سرمایه گذاری در آموزش، گردشگری و سلامت استانبول شناخته می شود، یک شرکت متمرکز بر مدیریت گردشگری است که توسط شهرداری کلانشهر استانبول در 1 ژانویه 1970 تاسیس شد. در سال های اولیه فعالیت، این شرکت با تعمیر ساختمان های در حال پوسیدگی در استانبول شروع به کار کرد. در 11 ژانویه 1999 حق دریافت گواهینامه کیفیت ISO 9002 را داشت. با این گواهینامه تبدیل به اولین رستوران دارای گواهینامه ISO 9002 در ترکیه شده است.

فعالیت اصلی این شرکت مدیریت رستوران، کافه تریا، بوفه و ساحل می باشد. علاوه بر خدمات غذا و نوشیدنی، رویدادهایی مانند جلسات، سمینارها، آموزش‌ها برای دنیای تجارت و سازمان‌های دعوت ویژه مانند عروسی، نامزدی، تولد و فارغ‌التحصیلی نیز در مکان‌هایی که توسط شهرداری کلان‌شهر استانبول مدیریت می‌شود، و خدمات پذیرایی VIP برگزار می‌شود. برای برنامه های شهرداری متروپولیتن استانبول در استانبول ارائه شده است .

بلتور (BELTUR); این یک برند با کیفیت، قابل اعتماد و محترم است که با ارائه محیطی دلپذیر به مهمانان خود در کسب و کارهای خود که در مفاهیم مختلف طراحی شده است، با منوهای خاص خود متشکل از طعم غذاهای ترکی و جهانی، در بخش گردشگری، غذا و مدیریت رویداد خدمات ارائه می دهد. سیاست رضایت مشتری پایدار، کارکنان آموزش دیده، با تجربه و دوستانه آن .

عمارت چادر، یکی از زیباترین بناهای قرن 18، 19 و 20، متعلق به شهرداری کلانشهر استانبول، توسط Beltur اداره می شود. این عمارت آمیخته با طبیعت، دارای طرح معماری اصیل و ارزش تاریخی، رستوران، دعوتنامه و خدمات سازمانی ارائه می شود.

سایر مشاغل بلتور که خدمات رستوران و کافه را ارائه می دهند. رستوران و برگر Gazhane, Gülhane Candil, Hıdiv Kasrı Kafe, Kemerburgaz Kent Ormanı Restaurant & Burger, Pasalimanı Restaurant .

بلتور در خطوط ساحلی اروپا و آناتولی استانبول، در ایستگاه‌های مترو و متروبوس، مناطق رویداد، میادین، پارک‌ها و در تمام مناطق مورد نیاز استانبولی‌ها، کافه‌تری‌ها و بوفه‌ها را اداره می‌کند .

بلتور با نزدیک به ربع قرن تجربه در صنعت غذا و نوشیدنی به خدمات رسانی به مردم استانبول مطابق با استانداردهای بین المللی کیفیت و ایمنی مواد غذایی ادامه می دهد.

وب سایت: beltur.istanbul

دانلود اپلیکیشن از اپ استور و گوگل پلی

دانلود از اپ استور دانلود از گوگل پلی

 

بیشتر بخوانید: معرفی اپلیکیشن های کاربردی در ترکیه

درباره‌ی سارا علیزاده

همچنین ببینید

سایت و اپلیکیشن سفارش نان در استانبول

سایت و اپلیکیشن سفارش نان در استانبول İstanbul Halk Ekmek (IHE)  شرکت شهرداری کلانشهر استانبول …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − یک =