babbel

معرفی اپلیکیشن یادگیری زبان ترکی Babbel

معرفی اپلیکیشن یادگیری زبان ترکی Babbel

بابل اپلیکیشن یادگیری زبان است که در دو نسخه‌ی اندروید و iOS طراحی شده است. این اپلیکیشن در سال 2008 کارش را شروع کرد و در آن می‌توانید زبانهایی چون انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، ایتالیایی، ترکی، اسپانیایی، روسی و چند زبان دیگر را بیاموزید.

بابل اولین اپلیکیشن یادگیری زبان در دنیاست و یکی از پیشگامان نوآوری در عرصه‌ی آموزشهای آنلاین لقب گرفته است. این اپلیکیشن محصول یک شرکت واقع در آلمان است؛ شرکتی که 450 کارمند تمام وقت دارد و طبق ادعای خود این شرکت، بابل حدود یک میلیون کاربر فعال دارد.

آموزش زبان ترکی استانبولی با اپلیکیشن بابل:

زبان ترکی از جمله زبان های شیرین و رایج است ، که یادگیری آن می تواند به شما در ارتباط گیری سریع و بهتر با ترک زبانان کمک کند. اپلیکیشن های متنوعی در زمینه آموزش زبان ترکی استانبولی وجود دارند ، که تنها برخی از آن ها می توانند مفید واقع شده و بدون تلف کردن وقت ، اصول و نحوه صحبت کردن به زبان ترکی استانبولی را به شما آموزش دهند. در این مطلب از استانبول سرا به معرفی اپلیکیشن Babbel می پردازیم، با ما همراه باشید.

وبسایت Babbel

دانلود اپلیکیشن از اپ استور و گوگل پلی

دانلود از اپ استور دانلود از گوگل پلی

 

بابل ، از جمله بهترین اپلیکیشن های آموزش زبان ترکی است ، که به شما کمک می کند تا بتوانید تمامی مهارت های لازم از جمله: خواندن ، نوشتن ، صحبت کردن و گوش دادن را تمرین کنید. این اپلیکیشن ، می تواند برای شما بسیار مفید باشد ، چرا که در آن ، زبان شناسان حرفه ای ، دوره ای را به صورت خاص برای زبان ترکی استانبولی ایجاد کرده اند و آموزش های آن ، ترجمه شده از دیگر دوره ها نیست.

دروس ایجاد شده در اپلیکیشن Babbel بسیار ساده بوده و به بازه های زمانی بسیار کوتاه بخش بندی می شود ، به طوری که به سادگی در عرض چند دقیقه می توانید یک درس را به صورت کامل تمام کنید. علاوه بر این ، اپلیکیشن بابل ، شامل نکات فرهنگی همراه با آموزش زبان ترکی است ، که آن را نسبت به سایر اپلیکیشن ها ، متمایز می سازد.

babbel

مزایا اپلیکیشن Babbel:

  • آموزش ساده دروس در بخش بندی های کوتاه
  • یادگیری فرهنگ مردم ترک زبان در کنار آموزش زبان ترکی
  • رابط کاربری بسیار ساده
  • قیمت مناسب در مقایسه با کیفیت

هزینه:

اشتراک اپلیکیشن Babbel از 13.95 دلار در ماه شروع می شود. البته با خرید بسته های ۳ ماهه و یا ۶ ماهه ، می توانید از تخفیف های بیشتری برخوردار شوید. همین طور ، این اپلیکیشن در طول سال جشنواره های تخفیفی متعددی را نیز برگزار می کند ، که با مراجعه به وب سایت Babbel می توانید از آن ها مطلع شوید.

معرفی اپلیکیشن های کاربردی در ترکیه

درباره‌ی سارا علیزاده

همچنین ببینید

Akakçe، اپلیکیشن کاربردی برای مقایسه قیمت‌ ها در ترکیه

Akakçe ، اپلیکیشن کاربردی برای مقایسه قیمت‌ ها در ترکیه Akakçe همه فروشندگان و قیمت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.