زیباترین منظره غروب خورشید را در کدام نقطه استانبول مشاهده کنیم؟

زیباترین منظره غروب خورشید را در کدام نقطه استانبول مشاهده کنیم؟

استانبول یکی از بهترین شهرهایی است که می‌توان زیباترین منظره‌های غروب خورشید را در آن به تماشا نشست.

تماشای غروب در استانبول تجربه‌ای کاملا منحصربه‌فرد است، چون خط افق این شهر شگفت‌انگیز و تنگه بسفر تا تاریکی کامل هوا و رسیدن شب، هر لحظه از رنگی به رنگ دیگر تغییر می‌کند. بهترین مکان‌ها برای تماشای ناپدید شدن نور طبیعی و روشن شدن شهر با چراغ‌ها را به شما معرفی می‌کنیم تا در تور استانبول لحظات نابی تجربه کنید.

برج گالاتا
یکی از برجسته‌ترین برج‌های استانبول برج گالاتا است و یکی از بهترین مکان‌ها برای تماشای غروب خورشید نیز محسوب می‌شود. این برج سنگی قرون وسطایی بالکنی با چشم‌انداز پانورمایی دارد، پس می‌توانید برای داشتن منظره‌ای عالی از غروب خورشید به این برج بروید.

برج گالاتا  

تپه پیر لوتی
این کافه مشهور از قرن 18 محبوب و پرطرفدار شده و هنگامی که به آنجا بروید، دلیل این محبوبیت را درمی‌یابید. پیر لوتی مشرف بر شاخ طلایی است و فرصت فوق‌العاده‌ای برای تماشای غروب آفتاب از زاویه‌ای دیگر برای شما فراهم کرده است.

تپه بویوک چاملیجا
تپه بویوک چاملیجا که در بخش آسیایی استانبول قرار دارد، یکی از بلندترین نقاط شهر است و نیازی نیست که بگوییم تماشای این منظره از چنین نقطه‌ای چقدر می‌تواند هیجان‌انگیز باشد. در اطراف این تپه یک پارک دوست‌داشتنی و یک کافه کوچک هم وجود دارد که می‌توانید در این مکان دنج نشسته و هنگام صرف قهوه ترک، از تماشای غروب آفتاب لذت ببرید.

رستوران استانبول 360
رستوران 360 استانبول، رستورانی بسیار پرطرفدار، نامی شایسته و درخور دارد؛ چون اینجا واقعا چشم‌اندازی 360 درجه از استانبول را می‌توانید تماشا کنید. تصور کنید تماشای شهر هنگام غروب، در حین خوردن غذاهای خوشمزه چه لذتی می‌تواند داشته باشد.

برج دختر
برج دختر در جزیره کوچکی در محله اسکودار (Uskudar) قرار دارد؛ این برج دیدبانی سابق عثمانی، این روزها به کافه و رستورانی تبدیل شده که می‌توانید بنشینید و از چشم‌انداز زیبای غروب آفتاب پشت آب لذت ببرید.

درباره‌ی زهرا پیغامی

همچنین ببینید

Akaretler Sıra Evleri

استانبول میزبان یکی از زیباترین خیابان‌های جهان

استانبول میزبان یکی از زیباترین خیابان‌های جهان آیا می‌دانید یکی از زیباترین و معروف‌ترین خیابان‌های …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.