دوشنبه 8 آذر 1400
نمایشگاه لوجستیک های حمل و نقل استانبول

نمایشگاه صنایع لجستیک حمل و نقل استانبول

نمایشگاه صنایع لجستیک حمل و نقل استانبول

نمایشگاه بین المللی لجستیک های حمل و نقل استانبول(Logitrans Turkey) از تاریخ 19 الی 21 آبان 1400 مرکز تجارت جهانی استانبول (ifm) در شهر استانبول برگزار می گردد.

نمایشگاه بین المللی logitrans پلت فرمی است که در آن تجهیزات مهم و بزرگی که در صنعت حمل و نقل مدرن کاربرد دارد به نمایش گذاشته می شود . از جمله مهمترین بخشهای موجود در نمایشگاه می توان به لوجستیک حمل و نقل و لوجستیک مهندسی و لوجستیک های تکنولوژی و سیستم های حمل و نقلی و در نهایت تجهیزات حمل و نقلی اشاره کرد .

نمایشگاه لجستیک استانبول شامل بخش های حمل ونقل بین المللی، حمل ونقل هوایی، جاده ای، ریلی، دریایی، حمل‌ونقل چندوجهی، خدمات لجستیک، سیستم‌های حمل‌ونقل، تجهیزات و خدمات صنعت لجستیک و زنجیره تامین، سیستم های فناوری اطلاعات و نرم افزارهای لجستیکی و حمل و نقلی است.

این نمایشگاه هر سال در آبان ماه برگزار می شود و بالغ بر 15 هزار نفر و 220 شرکت فعال در صنعت حمل و نقل از بیست و دو کشور دنیا در آن حضور دارند.

نمایشگاه حمل و نقل استانبول یکی از مهمترین نمایشگاههای حمل و نقل در آسیا است و شرکت کنندگان در این نمایشگاه اغلب شرکتهایی هستند که در اروپای شرقی و خاور میانه کار می کنند.

تاریخ برگزاری 19 الی 21 آبان 1400-(12-10 نوامبر 2021)
محل برگزاری مرکز تجارت جهانی استانبول (IFM)
شرح صنعت صنعت حمل و نقل
آدرس Yeşilköy Mahallesi, Atatürk Cd. 5/5, 34149 Bakırköy
تلفن 00 52 468 212 90+
وب سایت logitrans.istanbul

تقویم نمایشگاه های 2021 استانبول ترکیه

توجه : با توجه به امکان جابجایی تاریخ برگزاری نمایشگاه ، خواهشمندیم قبل از هر اقدامی با سایت رسمی نمایشگاههای ترکیه یا آزانس های مسافرتی معتبر تماس حاصل فرمایید.

درباره‌ی سارا علیزاده

سارا علیزاده

همچنین ببینید

نمایشگاه معدن استانبول

نمایشگاه معدن و ماشین آلات معدنی استانبول

نمایشگاه بین المللی معدن و ماشین آلات معدنی 2021 استانبول نمایشگاه بین المللی معدن و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *