نمایشگاه ابزارآلات استانبول

نمایشگاه سخت افزار و ابزارآلات استانبول

نمایشگاه بین المللی سخت افزار و ابزارآلات استانبول

ششمین نمایشگاه بین المللی سخت افزار و ابزارآلات استانبول (İstanbul Hırdavat Fuarı 2022) از تاریخ 24 الی 27 شهریورماه 1401 در مرکز نمایشگاهی Ifm استانبول برگزار می گردد.

در این نمایشگاه انواع ابزارآلات و لوازم دستی برقی و مکانیکی ، دستگاه های جوشکاری ، محصولات DIY ، دستگاه های اصلی و میخ ، محصولات ساینده ، ابزار لیزری ، تجهیزات ایمنی کار ، عایق و… به نمایش گذاشته خواهند شد.

شما این فرصت را دارید که در نمایشگاه سخت افزار استانبول با نمایندگان صنعت از سراسر جهان ملاقات کنید. نمایشگاه سخت افزار استانبول بستر مناسبی را برای این بخش برای ایجاد ارتباطات تجاری جدید در صنعت و همچنین گرد هم آوردن غرفه داران و مخاطبان هدف فراهم می کند. علاوه بر این ، نمایشگاه ؛ تاسیسات صنعتی و صنعتی ، کشتی سازی ، مسکن ، شرکت های معماری و ساختمان ، موسسات و سازمان های عمومی ، و عمده فروشان ، عمده فروشان متوسط ​​و بازارهای ساختمانی و فروشگاه های سخت افزار و سخت افزار که تأمین کننده این بخش هستند ، مخاطبان اصلی را تعیین می کنند.

تاریخ برگزاری 24 الی 27 شهریور 1401- (18-15 سپتامبر 2022)
محل برگزاری مرکز نمایشگاه Ifm استانبول
شرح صنعت ابزاآلات
آدرس Yeşilköy, CNR Expo, CNR Expo, Bakırköy/Istanbul, Turkey
تلفن ۰۰ ۵۲ ۴۶۸ ۲۱۲ ۹۰+
وب سایت istanbulhirdavatfuari.com

تقویم نمایشگاه های 2022 استانبول ترکیه

توجه : با توجه به امکان جابجایی تاریخ برگزاری نمایشگاه ،خواهشمندیم قبل از هر اقدامی با سایت رسمی نمایشگاههای ترکیه یا آزانس های مسافرتی معتبر تماس حاصل فرمایید.

درباره‌ی سارا علیزاده

همچنین ببینید

Agro Show Eurasia

نمایشگاه کشاورزی اوراسیا استانبول

نمایشگاه کشاورزی اوراسیا استانبول نمایشگاه کشاورزی، ماشین آلات کشاورزی، فناوری ها و صنایع فرعی Agroshow …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.