نمایشگاه بین المللی فسپا اوراسیا

نمایشگاه صنعت چاپ استانبول

نمایشگاه صنعت چاپ استانبول

نمایشگاه بین المللی فسپا اوراسیا (FESPA Eurasia 2021) نمایشگاه پیشرو در صنعت چاپ استانبول از تاریخ 11 الی 14 آذرماه 1400 درمرکز تجارت جهانی(ifm) شهر استانبول کشور ترکیه برگزار می گردد.

نمایشگاه FESPA Eurasia میزبان چندین برند معتبر از شرکت‌های جهانی فعال در حوزۀ چاپ بود. بازدیدکنندگان این امکان را دارند تا با بسیاری از فناوری‌های جدید در این حوزه آشنا شوند و اطلاعات بیشتری در مورد اینکه این تجهیزات چطور می‌توانند به آنها در رشد و گسترش تجارتشان کمک کنند بدست آورند.

2021 FESPA Eurasia مهمترین رویداد B2B برای صنعت چاپ و نشانه گذاری است که هر ساله در استانبول برگزار می شود. بیش از 120 شرکت آخرین محصولات خود را به نمایش می گذارند و بیش از 9000 متخصص در بیش از 81 کشور جهان شرکت می کنند.

نمایشگاه FESPA Eurasia شامل چاپ دیجیتال با فرمت بزرگ ، چاپ صفحه ، چاپ نساجی ، علائم ، بسته بندی ماشین ، چاپ سه بعدی ، چاپ تجاری ، نمایش ، LED ، نرم افزار چاپ و علائم ، مواد مصرفی و موارد دیگر است.

با شرکت در نمایشگاه فسپا استانبول می توانید فرصت های جدیدی را برای شغل خود ایجاد کنید و پتانسیل های خود را در FESPA Eurasia 2021 کشف کنید.

تاریخ برگزاری 11 الی 14 آذرماه  1400- (05-02 دسامبر 2021)
محل برگزاری مرکز تجارت جهانی ifm
شرح صنعت صنعت چاپ، مواد و تجهیزات
آدرس Yeşilköy Mahallesi, Atatürk Cd. 5/5, 34149 Bakırköy
تلفن 00 52 468 212 90+
وب سایت www.fespa.com

تقویم نمایشگاه های 2021 استانبول ترکیه

توجه : با توجه به امکان جابجایی تاریخ برگزاری نمایشگاه ، خواهشمندیم قبل از هر اقدامی با سایت رسمی نمایشگاههای ترکیه یا آزانس های مسافرتی معتبر تماس حاصل فرمایید.

درباره‌ی سارا علیزاده

همچنین ببینید

نمایشگاه ذخیره انرژی خورشیدی استانبول

نمایشگاه ذخیره انرژی خورشیدی استانبول

نمایشگاه ذخیره انرژی و انرژی خورشیدی استانبول نمایشگاه ذخیره انرژی و انرژی خورشیدی استانبول (Solar …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × دو =