نمایشگاه صنعت تبلیغات و چاپ استانبول

نمایشگاه صنعت تبلیغات و چاپ استانبول

نمایشگاه بین المللی صنعت تبلیغات و چاپ استانبول

بیست و سومین نمایشگاه صنعت چاپ دیجیتال استانبول(2022 SIGN Istanbul) از  17 الی 20 شهریور ماه 1401 در نمایشگاه بین المللی استانبول(tuyap) برگزار می گردد.

نمایشگاه صنعت تبلیغات و چاپ دیجیتال استانبول به صورت سالانه با موضوعات صنعت تبلیغات و فن آوری های چاپ دیجیتال در استانبول برگزار میشود.

این نمایشگاه با هدف توسعه پتانسیل صادرات تولید کنندگان داخلی در صنعت تبلیغات و صنعت چاپ دیجیتال و همچنین باز کردن کانال های فروش جدید هم در داخل و هم در خارج از کشور برگزار می گردد. در حالی که بسیاری از غرفه داران واردات را انجام می دهند.

نمایشگاه SIGN İstanbul یک پلت فرم یا بستر برای شرکت هایی که مایل به دیدار با خریداران حرفه ای از سراسر کشورهای حوزه آناتولی هستند،نیز فراهم می کند.

نمایشگاه صنعت چاپ دیجیتال ترکیه در زمره نمایشگاه هایی است که در تورهای نمایشگاهی، با جمع آوری هزاران نفر از صاحبان مشاغل و غرفه داران از داخل و خارج از کشور ترکیه یک محیط تجاری پویا نیز ایجاد خواهد کرد.

بازدید از نمایشگاه SIGN İstanbul 2022 فرصتی مغتنم برای طراحان گرافیک و فعالان حوزه تبلیغات و چاپ دیجیتال جهت توسعه و ارتقای فعالیت هایشان خواهد بود.

صنایع شرکت کنندگان و غرفه داران نمایشگاه

وسایل و لوازم چاپ دیجیتال،وسایل و لوازم چاپ پارچه، لوازم برش لیزری و CNC، لوازم چاپ و تبلیغات،سیستم های LED، جوهر، وسایل نمایش تصویری،طراحی و گرافیک،سیستم های چاپ سه بعدی، چاپ خانه ها و ناشران

تاریخ برگزاری 17 الی 20 شهریور 1401- (11-08 سپتامبر 2022)
محل برگزاری مرکز همایش و کنگره نمایشگاه تویاپ (Tuyap)
شرح صنعت تبلیغات صنعتی و چاپ دیجیتال
آدرس Cumhuriyet Mahallesi, Eski, Hadımköy Yolu Cd 9/1, 34500 Büyükçekmece/İstanbul, Turkey
تلفن 00 11 867 212 90+
وب سایت signistanbul.com

تقویم نمایشگاه های 2022 استانبول ترکیه

توجه : با توجه به امکان جابجایی تاریخ برگزاری نمایشگاه ، خواهشمندیم قبل از هر اقدامی با سایت رسمی نمایشگاههای ترکیه یا آزانس های مسافرتی معتبر تماس حاصل فرمایید.

 

درباره‌ی سارا علیزاده

همچنین ببینید

نمایشگاه معدن ترکیه 2022

نمایشگاه معدن، ساخت تونل، ماشین آلات و تجهیزات ساختمانی

نمایشگاه معدن و ماشین آلات معدنی استانبول 2022 نمایشگاه بین المللی معدن، ساخت تونل، ماشین …

یک نظر

  1. عبدالله کهنه پوشی

    با سلام و احترام
    با توجه به اینکه اینجانب بعنوان مدیر چاپخانه چندین بار در این نمایشگاهها شرکت نموده ام مایلم در صورت وجود تور نمایشگاهی در این مورد آگاه و شرکت نمایم
    با تشکر
    عبدالله کهنه پوشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.