نمایشگاه بین المللی رنگ و پوشش استانبول 2022

نمایشگاه بین المللی رنگ و پوشش استانبول 2022

نمایشگاه بین المللی رنگ و پوشش استانبول 2022

هشتمین نمایشگاه رنگ و پوشش استانبول(2022 paintistanbul & Turkcoat) از تاریخ 26 اسفند الی 28 اسفندماه 1400 در مرکز تجارت جهانی استانبول (ifm) شهر استانبول برگزار می گردد.

نمایشگاه رنگ و پوشش استانبول یک نمایشگاه پیشرو در صنعت رنگ و پوشش برای ترکیه و همچنین کشورهای منطقه محسوب می‌ شود که شرکت‌ کنندگانی از داخل ترکیه و سراسر جهان در آن حضور پیدا می‌کنند و فرصتی مناسب برای ارتباط با تولید کنندگان و ارائه دهندگان خدمات پیشرو در صنعت رنگ و پوشش در جهان می باشد.

بازدید کنندگان نمایشگاه رنگ و پوشش استانبول می‌ توانند با شرکت های شرکت کننده در این نمایشگاه که همگی شرکت های پیشرو در صنعت رنگ و پوشش هستند، ارتباط برقرار کرده و با آن ها ارتباطات مستقیم و معاملات تجاری بسیار عالی داشته باشند یا اینکه علم و تکنولوژی را بین خود مبادله کنند.

یکی از مهمترین اتفاقاتی که در نمایشگاه Paintistanbul & Turkcoat اتفاق می افتند کنگره است که برای صنعت رنگ و پوشش بسیار مهم بوده و هر ساله از نظر فنی جدید ترین اکتشافات و دستیابی ها را در آن به نمایش می گذارند.

از طرفی نمایشگاه رنگ و پوشش استانبول  بهترین مکان برای ارتباط با تامین کنندگان رنگ و مواد شیمیایی اولیه برای تولید رنگ می باشد و اگر شما در این صنعت فعال هستید می توانید در این نمایشگاه با تولید کنندگان مواد اولیه ترک و اروپایی مذاکره کرده و با آن ها ارتباط مستقیم برقرار کنید.

به طور متوسط حدود ۱۵ هزار شرکت معتبر و پیشرو در زمینه پوشش و رنگ از سراسر جهان و کشورهای مانند آلمان، ترکیه، اروپا، فرانسه، روسیه، آمریکا، برزیل و مکزیک و همچنین آسیای شرقی نظیر چین، سنگاپور و همچنین استرالیا در نمایشگاه حضور پیدا می‌کنند و شما با شرکت در نمایشگاه رنگ و پوشش استانبول  می توانید با تمامی آن ها به راحتی ارتباط برقرار کنید.

همچنین در نمایشگاه رنگ و پوشش استانبول همایش های جالبی در طول نمایشگاه انجام می گیرد که اگر علاقه به صنعت رنگ و پوشش داشته باشید قطعا می‌ توانید از آن‌ها دیدن کرده و لذت ببرید.

علاوه بر رنگ و پوشش مواد شیمیایی و محصولات شیمیایی و حلال نیز در این نمایشگاه به نمایش گذاشته می‌شود تا علاقه‌ مندان و نیازمندان به این صنعت به راحتی بتوانند با تهیه کنندگان و عرضه کنندگان خدمات و محصول در زمینه‌ های خود ارتباط بر قرار کنند. همچنین در کنفرانس هایی که در نمایشگاه رنگ و پوشش استانبول برگزار می شود می توانید از جدیدترین اکتشافات و همچنین طرح‌ های صنعتی در زمینه رنگ و پوشش مطلع شوید.

نمایشگاه رنگ و پوشش استانبول:

 • رنگ، جوهر، چسب، مواد شیمیایی ساخت و ساز، محصولات عایق
 • مود اولیه رنگ
 • مواد اولیه جوهر
 • مواد شیمیایی خام برای ساخت و ساز
 • مواد اولیه عایق
 • رنگ و تجهیزات کاربردی
 • تجهیزات آزمایشگاهی و ساخت
 • تجهیزات تست و اندازگیری
 • تجهیزات بسته بندی
 • حفاظت از محیط زیست و ایمنی کار
 • خدمات
تاریخ برگزاری 26 الی 28 اسفندماه 1400 -(19-17 مارس 2022)
محل برگزاری مرکز تجارت جهانی استانبول (IFM)
شرح صنعت صنعت رنگ و پوشش
آدرس Yeşilköy Mahallesi, Atatürk Cd. 5/5, 34149 Bakırköy/İstanbul, Turkey
تلفن 00 52 468 212 90+
وب سایت turkcoat-paintistanbul.com

تقویم نمایشگاه های 2022 استانبول ترکیه

توجه : با توجه به امکان جابجایی تاریخ برگزاری نمایشگاه ، خواهشمندیم قبل از هر اقدامی با سایت رسمی نمایشگاههای ترکیه یا آزانس های مسافرتی معتبر تماس حاصل فرمایید.

درباره‌ی سارا علیزاده

همچنین ببینید

Agro Show Eurasia

نمایشگاه کشاورزی اوراسیا استانبول

نمایشگاه کشاورزی اوراسیا استانبول نمایشگاه کشاورزی، ماشین آلات کشاورزی، فناوری ها و صنایع فرعی Agroshow …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.