IAAF İstanbul 2022

نمایشگاه آثارهنری و عتیقه‌جات استانبول

نمایشگاه آثارهنری و عتیقه‌جات استانبول

سومین نمایشگاه آثار هنری و عتیقه استانبول (2022 Istanbul Art & Antique Fair) در روزهای ۲۶ الی ۲۹ آبان ماه ۱۴۰۱ در مرکز کنگره و نمایشگاه لطفی کردار استانبول برگزار می گردد.

در دومین نمایشگاه آثار هنری و عتیقه استانبول که ترکیه را با نمایندگی های داخلی در سکوی بین المللی به نقطه مهمی در عرصه فرهنگ و هنر رساند،. ۳۲۰۰۰ نفر از آن بازدید کردند، نمایشگاه میزبان ۱۰ هزار شی عتیقه از ۴۰ فروشنده عتیقه، بیش از ۱۲۰۰ هنرمند از ۶۰ گالری هنری و ۵ هزار اثر هنری در فضایی به وسعت تقریباً ۲۵ هزار متر مربع به مدت ۴ روز بود.

دومین نمایشگاه هنر و عتیقه استانبول که توسط Demos Fairs سازماندهی شده است، که جهان هنر و عتیقه‌جات را برای دومین بار زیر یک سقف گرد هم آورده است، بین 3 تا 7 نوامبر 2021 برگزار شد.

این مراسم که با رسیتال پیانو گلسین اونای نوازنده مشهور جهان و با مشارکت احمد ارس شهردار بدروم افتتاح شد، مورد توجه قرار گرفت. در این نمایشگاه که به مدت 4 روز میزبان هزاران هنردوست بود، از آثار بسیاری از هنرمندان داخلی و خارجی قدردانی شد. ساعت کاخ عثمانی، مجموعه بطری های عطر عتیقه با قدمت بیش از 100 سال، اقلام چینی که قرن ها بدون آسیب نگهداری می شدند، اقلام کمیاب که شاهد تاریخ ما بوده اند، فرش های عتیقه و بسیاری از آثار هنری ارزشمند دیگر توجه زیادی را از بازدیدکنندگان به خود جلب کردند.

تاریخ برگزاری 26 الی 29 آبان ماه 1401- (20-17 نوامبر 2022)
محل برگزاری مرکز همایش و نمایشگاه لطفی کردار استانبول (ICEC)
شرح صنعت آثار هنری و عتیقه
آدرس Harbiye, Darülbedai Caddesi No:4, Taşkışla Cd., 34367 Şişli/İstanbul
تلفن 00 11 373 212 90+
وب سایت www.iaafistanbul.com

تقویم نمایشگاه های 2022 استانبول ترکیه

توجه : با توجه به امکان جابجایی تاریخ برگزاری نمایشگاه ، خواهشمندیم قبل از هر اقدامی با سایت رسمی نمایشگاههای ترکیه یا آزانس های مسافرتی معتبر تماس حاصل فرمایید.

درباره‌ی سارا علیزاده

همچنین ببینید

Fastener Expo Eurasia 2023

نمایشگاه تجاری بست‌ها و یراق‌های صنعتی اوراسیا استانبول

نمایشگاه تجاری بست‌ها و یراق‌های صنعتی اوراسیا استانبول نمایشگاه تجاری بست‌ها و یراق‌های صنعتی اوراسیا …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.