نمایشگاه تجهیزات شهربازی استانبول

نمایشگاه تجهیزات شهربازی استانبول

نمایشگاه تجهیزات شهربازی استانبول

نهمین نمایشگاه بین المللی تجهیزات شهربازی استانبول (2022 ATRAX) از تاریخ 15 الی 17 بهمن 1400 درمرکز تجارت جهانی(ifm) شهر استانبول کشور ترکیه برگزار می گردد.

نمایشگاه تجهیزات شهربازی استانبول (ATRAX) اولین و تنها نمایشگاه تخصصی ترکیه و کشورهای همسایه است که پروژه های بزرگ در صنعت شهربازی در آن به تحقق می پیوندند.

این نمایشگاه که گوشه مهمی از رویدادهای مربوط به بخش رو به رشد سرگرمی و بخش تفریحات را در یرمی گیرد، تعداد بیشماری بازدیدکننده از اروپا، آفریقا، بالکان و کشورهای خاورمیانه، روسیه، امارات متحده عربی و ترکیه را به دلیل موقعیت استراتژیک و جغرافیایی منحصربفرد استانبول به خود جذب می کند.

امسال، نمایشگاه شهربازی استانبول آخرین نوآوری ها، فناوری ها، محصولات و پروژه های بخش تفریحات و سرگرمی را به متخصصین و سرمایه گذاران این حوزه، بعنوان جزئی از یک سازمان بین المللی معرفی خواهد کرد. در دوره جاری، نمایشگاه استانبول میزبان شرکت کنندگان و بازدیدکنندگان حرفه ای با ابتکارات و پیشرفت های بیشمار خواهد بود.

نمایشگاه بازی و سرگرمی استانبول ۲۰۲۲، آینده این بخش را با محتوای کنفرانس جامعش روشن می کند و هدف آن، توسعه ثابت صنعت سرگرمی، گردشگری، پارک ها و فعالیت های تفریحی خواهد بود.

نمایشگاه اترکس ٢٠٢٠، میزبان مجموع 180 شرکت از 22 کشور در استانبول، محل و نقطه ملاقات نهایی برای بخش بین المللی سرگرمی بود. 18719 متخصص از 38 کشور مختلف از نمایشگاه ATRAX بازدید کردند که به شرکت کنندگان فرصت ایجاد ارتباطات تجاری جدید در مقیاس بین المللی را می دهد.

تاریخ برگزاری 15 الی 17 بهمن ماه 1400- (05-03 فوریه 2022)
محل برگزاری مرکز تجارت جهانی ifm
شرح صنعت تجهیزات شهربازی
آدرس Yeşilköy Mahallesi, Atatürk Cd. 5/5, 34149 Bakırköy
تلفن 00 52 468 212 90+
وب سایت atraxexpo.com

تقویم نمایشگاه های 2022 استانبول ترکیه

توجه : با توجه به امکان جابجایی تاریخ برگزاری نمایشگاه ، خواهشمندیم قبل از هر اقدامی با سایت رسمی نمایشگاههای ترکیه یا آزانس های مسافرتی معتبر تماس حاصل فرمایید.

درباره‌ی سارا علیزاده

همچنین ببینید

نمایشگاه بلاک چین اوراسیا

نمایشگاه بلاک چین ترکیه

نمایشگاه بلاک چین ترکیه بزرگترین رویداد بلاک چین اوراسیا، محل ملاقات برترین شرکت های رمزنگاری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.